Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » A gyereketek ovijában sem...

A gyereketek ovijában sem értelmesek az óvónők? Mi a vélemény?

Figyelt kérdés

A barátnőm szakmai képzéseket tart óvónőknek és tanítóknak. Mi most keresgélünk ovikat a környéken, és a tanácsát kértem.


Azt mondta, ha már találunk egy olyan ovit, ahol az óvónő viszonylag kedves, akkor azzal elégedjünk meg. Tapasztalata szerint mindegyik butácska, nem fogunk velük kijönni, ha megoldandó probléma merül fel.


Ne értsetek félre, tisztában vagyok vele, mennyire kevés az óvónő szakra a ponthatár, és hogy az hányas érettségikkel jön ki annyira. De ez szerintem csak azt jelenti, hogy nem jeleskednek a tanulásban, mert mondjuk nem szeretnek olvasni, nem pedig azt, hogy buták.



2016. júl. 29. 16:47
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
13%
Nálunk a dagadt van elszállva.Hogy értelmi szintje milyen nem tudom érti a magyar nyelvet de ragozva.
2016. júl. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
81%
20! Miért a Kérdező barátnője az összes óvónőt ismeri? Nehezen tudom elképzelni, mégis altalánosít. Ahogy az is általánosítás, hogy minden szőke nő buta, vagy az is igaz? Van sok rossz óvónő ahogy nagyon sok jó is! Azért én a Kérdezőnél sem éreztem annyira, hogy olyan nagyon figyelt, nehogy megbántson valakit.
2016. júl. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
78%
Nos, eddig még csak értelmes ovonokkel találkoztam, egy se volt butacska. A szülőkkel ellentétben. Azok között van nem kevés, akinek annyi agya sincs, mint egy döglött bogarnak. Nyilván ezekkel nehéz kijonni, ha felmerul egy mwgoldando probléma
2016. júl. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
20%
Nem ezzel van a baj hogy értelmesek e vagy sem !Nyílván értelmesnek kell hogy legyenek mert mégis csak pedagógusok.Én 43 éves asszony vagyok a gyerekeimet vidéken neveltem nem volt gond akkoriban velük.Most viszont a fiatalabb kolléganőim a munkahelyen sokat panaszkodnak,mind a rendszerre ,mind pedig az hogy nem tudnak velük megbeszélni problémákat ,mert egyszerűen lerázzák a szülőt.Valami van ebben mert a média is hangos az utóbbi években az óvodai botrányoktól.
2016. júl. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
75%

Somogy kissé leszakadt régiójában élek, ahol mindkettő óvónő okos, vicces, fantáziadús, fiatal, kb. 13 éve vagyok velük kapcsolatban.

Menőbb helyeken biztosan náluk is okosabbak;)

2016. júl. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:

20: te tudod, hogy a gyk-n vagy? Itt szép lehetsz, de okos tuti nem.:)


Köszönöm azoknak, akik a kérdésre válaszoltak. Egyébként nem az összes óvónőt ismeri a barátnőm, de nagyon sokat, hiszen őket képzi. Nyilván ti sem ismeritek az összeset, ezért személyes tapasztalatokat kértem. Nem azt kérdeztem, hogy "szerintetek buta mind?",az emberek mégis erre a nem-kérdésre válaszoltak.:)

2016. júl. 29. 19:02
 27/44 anonim ***** válasza:
31%
Ha azt mondta biztosan van benne valami .
2016. júl. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
18%

Kedves 22-es.

A kérdező barátnője azt mondta,hogy az "Ő TAPASZTALATA SZERINT". Ezzel nem azt mondta,hogy az összes óvónő Magyarországon ilyen,hanem azt,hogy azokkal kapcsolatban akikkel ő találkozott ilyen tapasztalatai vannak.Ezzel szerintem semmi probléma nincsen.

A kérdező pedig egyáltalán nem minősítette az óvónőket,csak elmondta,hogy szerinte attól,hogy alacsony a ponthatár még nem buták az óvónők és más anyukák tapasztalatáról kérdezett,szóval ő pártatlan maradt ezzel kapcsolatban.

Erre voltak olyanok,akik egyből minősítették,leszólták,negatív értelemben besorolták valahova a kérdezőt is és a barátnőjét is.

Miért nem lehet szépen,személyeskedés és mások minősítése nélkül válaszolni?

Ha nem értesz egyet vele,akkor leírod,hogy én pont az ellenkezőjét tapasztalom,mert nálunk ilyen és ilyen az óvónő.

Nem kell azonnal lehülyézni a másikat.

2016. júl. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
11%

Hol hülyéztem le bárkit is? Másold már be, mert kiváncsi vagyok rá!


Leírtam, hogy én nem ezt tapasztalom.


22-es és valamelyik előző válaszoló voltam

2016. júl. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
70%
Én óvónő vagyok, szerintem meg ha általánosítani akarunk, akkor rengeteg szülő a "butácska". Rendszeresen nem olvassák az üzenő faliújságot a programokról, arról, hogy milyen kellékeket kéne hozni, ha szólunk személyesen, akkor is 3-4 nap mire behozzák. Régen, mikor még többen voltak ebédpénz fizetők, rendszeresen elfelejtették a kiírás ellenére is, hogy mikor kell fizetni, hiába kérjük, hogy fél 10-ig telefonáljanak az ebéd lemondás miatt, vagy épp hogy jönne a gyerek másnap és legyen, rendszeresen délután sos-be szólnak. És ez csak pár dolog...És akkor most én is bunkó voltam. és általánosítottam.
2016. júl. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!