Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » A gyereketek ovijában sem...

A gyereketek ovijában sem értelmesek az óvónők? Mi a vélemény?

Figyelt kérdés

A barátnőm szakmai képzéseket tart óvónőknek és tanítóknak. Mi most keresgélünk ovikat a környéken, és a tanácsát kértem.


Azt mondta, ha már találunk egy olyan ovit, ahol az óvónő viszonylag kedves, akkor azzal elégedjünk meg. Tapasztalata szerint mindegyik butácska, nem fogunk velük kijönni, ha megoldandó probléma merül fel.


Ne értsetek félre, tisztában vagyok vele, mennyire kevés az óvónő szakra a ponthatár, és hogy az hányas érettségikkel jön ki annyira. De ez szerintem csak azt jelenti, hogy nem jeleskednek a tanulásban, mert mondjuk nem szeretnek olvasni, nem pedig azt, hogy buták.



2016. júl. 29. 16:47
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
71%
Ovinéni, nekem az jut eszembe hogy legyen szives kitörölni a valagam ,mert a papír mindíg odaragad ne az én kezem legyen szaros már na!Különben megmondalak anyukámnak ha még egyszer a sarokba állítasz, nem ad neked többé ajándékokat .
2016. júl. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
78%

Én csak pislogok a kérdésen, hsz-okon.

Anyum is óvónő (nyugdíjas), sztem a ponthatárnak nincs köze a ez értelmességhez. Ő rengeteget olvas, heti 1 könyv minimum.

Gyerkőceim szeretik az óvónőiket, értelmesek, egy problémám volt csak, hogy télen alig mentek ki, ovi után sötétben nem a legjobb volt sltálni

2016. júl. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
31%
Az a baj Kérdező, hogy amíg itt olyanok válaszolnak, akik nem értik hogyan függ össze a felvételi ponthatár az adott szakra felvett emberek szellemi képességeivel, addig sok értelmes válaszra nem számíthatsz.
2016. júl. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy ennyien írtatok!!


utolsó válaszolónak: Nyilván mindenki érti, hogy mit jelent az, hogy valaki ennyire kevés pontot szerez az érettségin/felvételin. De abban hiszek, hogy attól, hogy egyiküket sem terjesztik fel közgazdasági Nobelre, még nem buták. A barátnőmnek meg egyértelműen ez a tapasztalata, de nem a felvételi ph-val összefüggésben, hanem a képzéseken tapasztaltak alapján.


De tényleg nagyon köszönöm, hogy sokan leírták (ilyen-olyan stílusban), hogy a gyerekük ovijában vannak értelmes óvónők, hátha mi is találunk egy ilyet!!

2016. júl. 30. 14:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!