Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Azokat kérdezem ahol van egy...

Azokat kérdezem ahol van egy óvodás és újszülött. Meddig maradt ki az oviból a nagy? Mennyi időt vártatok h a kicsi megerősödjön?

Figyelt kérdés
2017. febr. 27. 19:30
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
56%
5 hetet volt itthon a beteges nagytesó. Ahogy visszament oviba, pár nap múlva már hozta is haza a magas lázzal járó betegséget. Hiába különítettem el a picitől, sajnos elkapta ő is. Azért így szerintem még mindig szerencsésebb mintha rögtön pár naposan már beteg is lett volna a pici.
2017. febr. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Ja és nekem a pici mindent elkapott az ovis nagytól onnantól kezdve. Az ovisom pedig elég sűrűn beteg, minden hónapra jut valami jó kis betegség.
2017. febr. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
A pici pedig anyatejes, és mégis.
2017. febr. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Az azert mas tema ha meg nem is jart oviba...te azt kerdezted,hogy "kimarad",ez nekem azt feltetelezi,hogy már jár...ha még nem,akkor en se kezdenem vele..de nem feltetlenul a betegsegek miatt..de neked is baromi nehez lenne a beszoktatas,neki meg ebbol az egeszbol annyi jonne le,hogy jott a kicsi,o meg le van passzolva.n
2017. febr. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
53%
???Nem maradt ki,a gyerekorvosunk sem javasolta.A legkisebb-3 gyerek van-szeptember végi.Anyatejes.Az iskolás és az ovis is élte/éli a megszokott mindennapjait.Éppen elég változás egy baba érkezése,nem kell még jobban felborítani az életüket.Persze vigyáztunk/vigyázunk a picire,de azt nem tudom kivédeni,hogy a nagyobbak ne hordjanak haza ezt-azt.Ennek ellenére még beteg se volt(kop-kop-kop).
2017. febr. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
94%
Harom gyerekunk van. Ugyanugy jartak oviba, suliba, nem maradtak itthon.
2017. febr. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Menni akart oviba,mivel előtte mamánál volt,hogy ha rám jön a szülés,ne akkor kelljen 45perc távra vinni őt.

Meg amúgy is alig volt oviba előtte,mert pont egy hónap szünet volt,utána ment nyaralni mamával,másik mamával,harmadik mamával,velünk is.

A pici épp most beteg,antibuot kap,a nagy nem beteg.

2017. febr. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
71%
Ha ennyi ideig otthon tartod a nagyot, akkor meg neki lesz rosszabb. Főleg visszaszokni majd a közösségbe... Ne szívasd a nagyot a kicsi miatt, menjen minden a maga medrében, nem lesz baj! :)
2017. febr. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
45%
Utolsó, miért lenne szívatás hogy otthon lehet anyával, nem érzi azt hogy lepasszolták és minél hamarabb meg akartak tőle szabadulni?
2017. febr. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
46%
Azért, mert teljesen elszokik a közösségtől és mire visszakerül hónapok után, újra ugyanolyan keserves lesz a beszoktatás, mint elsőre.
2017. febr. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!