Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mi volt a legrosszabb tapaszta...

Mi volt a legrosszabb tapasztalatod az óvodával/bölcsődével?

Figyelt kérdés
2017. máj. 28. 13:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
84%
Darázscsípésre jó az ecet, enyhíti a fájdalmat. Nem attól dagadt be.
2017. jún. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Legrosszabbak:

- én anno gyerekként sosem tudtam napközben aludni (kb. 25 éves korig még betegen sem tudtam), és emiatt tették az óvónénik a megjegyzéseket meg szekáltak... pedig én tényleg az a típus voltam, aki meg se mukkant azalatt, és az ágyban is maradtam

- valószínű, hogy az ovi nem volt ellátva pénzügyileg eléggé, de spórolás miatt hoztak olyan idióta szabályokat is nekünk, hogy pisilésnél max. 1, kakilásnál max. 2 csíknyi wc-papírt használhatunk. Hát el lehet képzelni... én tojtam bele, aztán vmelyik buzgómócsing beszólt, hogy "megmondalak legközelebb az óvónéninek, mert hallottam, hogy 3x téptél"... na azután letekertem vagy 10 csíknyit, és csak egyszer téptem :D. El nem tudom képzelni, milyen nemi betegségeik lehetnek ma azoknak, akik tényleg betartották...

- azért kiküldtek, hogy rossz gyerek vagyok, hogy valaki direkt felrúgta az építőkocka-építményemet, és én elkezdtem sírni

- ez meg egy apróság: egy évet úgy jártam az egyik közeli oviba, az elsőt, hogy olyan csoportba kerültem, akik között én voltam az egyetlen új. Na már most, óvónéni bevitt minden nap 2-3 szem cukrot, és azoknak adta, akik jók voltak... de mindig kb. azoknak jutott, akik a kis kedvencei voltak, és ismerte őket, nekem kb. a nevem nem kérdezte meg az alatt az idő alatt... és akartam volna cukrot, és tényleg az a típusú gyerek voltam, aki szép csendben elvan mindig :D

2017. jún. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Bölcsőde, reggeli érkezés. Kislányom odament a gondozónőhöz és szépen vizet kért. A flegma válasz: még nincs 8 óra.
2017. jún. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
11%
Az ovit három nap után megutáltam! Soha többé nem jártam ...
2017. jún. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 cseploa válasza:
16%
Szerelmes voltam az óvónénibe és nem akart velem aludni.
2017. jún. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Elég szomorú dolgokat írtok...
2017. jún. 4. 12:22
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Télen nem mennek ki udvarra.

Nem igazán figyelnek rájuk, van hogy tök kócos a lányom mikor odaérek (reggel hajgumi, hajcsatot rakok a hajába általában), vagy maszatos a szája stb., a cipője tele homokkal, egyszer a 3 évesemen fordítva volt a cipő illetve egyszer a bugyija is teljesen kifordítva volt rajta.

Udvaron nem ihatnak és pl. a náthás gyerek olyankor nem tudja kifújni az orrát ezért ha pl folyik neki összevissza belekeni mindenbe stb.

2017. júl. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!