Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Járnátok szülöire a helyemben?...

Járnátok szülöire a helyemben? Ugy érzem nagy áldozatot hozok a semmiért

Figyelt kérdés

Gyermekem egyedül nevelem, idiota rokonsaggal megàldva, akikre jobb nem bizni a gyereket csak élet-halàl bajban.


Nos elsö szüloire lehetett gyerekkel menni, csak épp du kb 15-töl este 7-kor is tartott még javàban, nem tudtam, hogy ez lesz, nem keszultem hideg élelemmel, pelenkàval a kicsinek, teljesen àtàzott, a nadràg is csupa pisis, probaltam huzni az ott töltött idot amennyire lehet, erre nekiàllnak a szulokkel maganproblemakrol beszelni (pl az o gyerekecumival alszik, szabad e)érdemi informaciok helyett, igy este 7-kor felàlltam es hazavittem a kicsit, a szomszedok szerint nem gondozom a gyerekem, hogy csupa pisi...


2.Szüloin megbeszeltuk elore, hogy csak addig tudok maradni amig az ugyelet tart, mert ellenben mindenki massal nem bizom masra a gyerekem, mert itt kitalalhatnàm az egesz maganeletem, hogy a szuleim csak dirigalnak neki de ha kerdez a kicsi nem felelnek es egy meset nem olvasnanak neki stb, )es multkor is este 7-ig voltunk es elore vették a pisis kakis beszelgetest erdemi infok helyett. Erre..!a szüloin amig ott tudtam lenni egyedul a faces csoportötletet beszelték es utana hoztàk temaba a csoport életet, azt hogy mikor mit tanitanak nekik, stb nagy hatasszunettel elotte, hogy ha gondolom, mehetek. Mintha direkt csinalnak...mikozben..napok ota tulorazok a gyerek pont mostanaban borul ki attol hogy napi 9-10 oràkat van oviban, féltettem attol hogy ma este fel 6-ig is bent tartsam, itthon tiszta nyüg, en rohanok a vacsi furdes stb vel, egy normalis egyuttjàtszàs sincs, es Mindezt azert hogy meghallgathattam hogy legyen zart face csoportunk vagy ne...!!es az ügyeletesek akik a kicsire vigyaznak szajhuzogatàsàt is megkaphattam, hogy keson jottem, holott szoltam elore hogy szuloi miatt fel 6-ig lesz ugyeletben. Amire gyereket nem engednek bevinni.


Nos azt is kerdeztem hogy a face csopiba nem e letémàznàk a tovabbiakban a szuloit, hàt en ilyet ne is varjak hogy majd ok felvisznek 2,5 beszelgetest még vazlatpontokban sem.


Mivel ugye egyedul vagyok a tobbi szulovel ellentetben ilyen nyomorult szerencsetlen helyzetben es a polgarmester parja sem vagyok, szinte termeszetes hogy alàmtedznek pl olyanokkal hogy a semmirol van szo mig jelen tudok lenni.


Nos?


2017. nov. 16. 19:29
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
69%

Eszembe sincs szülőire járni, felesleges időhúzás.

Az elsőn voltam, azóta sem.

Ami fontos,úgyis ki van írva az üzenőfalra.

2017. nov. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
29%

Bizti velem van a baj, de el sem indultam pelenke meg váltóruha nélkül sehova míg a gyerek pelenkás volt.

A másik: ne legyen üldözési mániád, nem hiszem hogy mindenki ellened lenne, ha normálusan viselkedsz.

2017. nov. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Bolcsibol vittem munkahelyrol.

Szoval melo, utana bolcsi es ovi este 7-ig..

En sem.mentem el egyebkent soha a gyerekkel pelenka nelkul de nem gondoltam volna hogy reggel a melohelyre pelenkaval kene menjek, vagy a bolcsibol kihozni!

2017. nov. 16. 20:47
 14/26 A kérdező kommentje:
Nincs uldozesi maniam, az anyukak kedvesek. De szerintem is elore lehetett volna venni a csoporteletet, fejlesztest a face helyett, plane hogy kertem elore.
2017. nov. 16. 20:49
 15/26 A kérdező kommentje:
Holnap szerintem ezzel inditok hogy fogadoorat kérek mert ugye a nevelök akiknél kezdeni kéne, nem érnek rà természetesen.
2017. nov. 16. 21:11
 16/26 anonim ***** válasza:
31%

Hát nekem bocs, de nem jön össze a dolog.

Háromtól volt szülői, tehát alvás közben mentél a kicsiért a bölcsibe és vitted magaddal? Azt írod, munka után mentél érte, onnan szülői...

Eszembe se jutott volna.

Háromra elmegyek, majd szépen felállok, mikor a bölcsibe kell menni.

2017. nov. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
En elhoztam a bölcsiböl. Mert nem tudtam meddig tart. De nem mindegy amugy..? Akkor is ehen pisisen volt es neztem ezt végig egy szüloi miatt, ahogy most hogy este fel 6-ig bent volt. Beszaladtam elotte az ugyeletbe ennivaloval a gyereknek az ugyeletesek meg ugy neztek mintha nekik kellett volna vinnem valamit eppen mert hajlandoak vigyazni a gyerekre. Ezeken megyek keresztul olyan szuloik miatt ahola facerol van szo, mig jelen tudok lenni..
2017. nov. 16. 21:17
 18/26 anonim ***** válasza:
21%

Eloszor is szamomra ertelmetlen katyvasz amit irsz.

20 ezret fizetek azert,hogy haza keruljenek az ovibol a gyerekeim,mert en nem erek oda ertuk idoben.

Ez van,ha szuloi van akkor +5000


Olyan gyakran nincs...

2017. nov. 17. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
92%

Soha nem jartam szuloire.minden ki volt irva a fali uzenore,plusz az ovonok is szoltak egy egy program elott.vagy epp en kerdeztem,hogy ez-az,hogyan is lesz.

Utalok a sznob szulokkel egy helyisegben lenni...suliba is csak az elso szuloire megyek,az boven eleg arra az 1 evre.

Van face csoport,ezt mar tudod.ott is lehet erdeklodni a szuloktol.biztosan akad 1-2 normalis anyuka aki szivesen segit a kovetkezo programot illetoen.

Nalunk a suliban az szmk-s szulo mimdig felrakja a szuloin elhangzott,megszavazott dolgokat a face csopiba.oviban is van szmk,nem?(nalunk volt)

Az ugyeletes ovonokkel meg nem kell foglalkozni.mit erdekel teged,hogy csunyan neznek.nezzenek.addig tokre lecarnam amig a gyereket nem eri semmi az ugyeletben.

Dolgozol,egyedul vagy.probalj meg par dolgot elengedni mert be fogsz kanyarodni.

2017. nov. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
80%

Semmi olyan nem hangzott el soha egyetlen ovis szülőin sem, amit ne tudtam volna vagy reggel, vagy délután megbeszélni az óvónőkkel. ennek ellenére mindegyiken ott voltam, mert azt gondolom, hogy a szülő óvodához, óvónőkhöz való hozzáállása is fontos.

egyébiránt nálunk a szülőire simán behozták a gyerekeket, kistesókat is.

2017. nov. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!