Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ha idén márciusban született...

Ha idén márciusban született a kisfiam, akkor melyik évben kezdheti az ovodat?

Figyelt kérdés

Bekell toltenie a 3 éves vagy mehet elotte par honappal?

Felreértés ne essék, nem lepasszolnám már most délelőttre. Hanem kistesót szeretnénk, de majd csak úgy, hogy kb mire jon a kisebb, menjen a nagy oviba. Mert segitsegem nincs es a nyár is pl húzós egyedül a mehesz szezon miatt.


2018. júl. 8. 22:18
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

9# en most megyek eloszor porgetni a héten, tavaly nyár óta, de néha megyek párommal méhanyákat keresni, rajokat begyujteni, stb.

Ez az év kulonosen nehez volt nelkulem paromnak is, mindketten nagyon kivagyunk.

Meg atgondolom , mikor is lenne jobb a kisteso. Igaz, van még időnk bőven..de ugye tervez az ember.:)

2018. júl. 9. 14:01
 12/20 A kérdező kommentje:
5# sajnos nalunk teljesen mas az eletvitel, foleg nyaranta.:( nehez lenne .. igyis nehez..:(
2018. júl. 9. 14:02
 13/20 anonim ***** válasza:

9-es vagyok


Pergetni én is szoktam menni, most is voltam akácon 6 hónapos kismamaként. Persze csak fedeleztem a hűvösben. Én etetésben, anya keresésben, télen keret fűzésben szoktam segíteni férjemnek, na meg persze a pergetésekben.


Valóban nem egyszerű így magadban...

Kívánom, hogy a kistesó a legmegfelelőbb időben érkezzen. De hidd el, tudja Isten mikor lesz ott az ideje. Minden jót nektek!

2018. júl. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
En is kb ezekben segédkezem, de igen.. ahogy a valaszokat olvastam ..rajottem h Isten tudja mikor lenne ideális. Majd jön!:-)
2018. júl. 9. 23:12
 15/20 A kérdező kommentje:
6# bacta a csorom a kerdesed.. elolvastam kb minden kerdesem, eddig sosem írtam ,hogy méhészek vagyunk. Szóval minden rosszindulat nelkul irom neked,olvass utana hogy milyen sok mehesz van.. nem mi vagyunk hál Isten, szerencséjére a virágoknak.
2018. júl. 9. 23:26
 16/20 A kérdező kommentje:
Vagyunk az egyetlenek** :)
2018. júl. 9. 23:27
 17/20 anonim ***** válasza:

5-ös, én nem találtam nyomát a lefertőzésnek, de ha adsz forrást, örömmel tanulok valami újat.

Az engedelmem pedig természetesen nem kell a véleményéhez, mint ahogy én sem kertem a tiedet az enyémhez.

(4)

2018. júl. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
*velemenyedhez
2018. júl. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Az én lányom 2015 márciusi. A mi ovinkba 2,5 éves kortól felveszik a gyerekeket, vagyis felvették a lányomat, bár nem kezdtük el rögtön szeptemberben, hanem csak januárban.

De ahová sok gyerek jelentkezik, ott lehet hogy nem veszik fel úgy, hogy 2,5 évesen kezd, hanem csak egy évvel később 3,5 évesen.

2018. júl. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Falusi ovoda, itt eleg keves a gyerek.:) a hely nem akadaly
2018. júl. 11. 07:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!