Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Szoltak az oviban, hogy jo...

Szoltak az oviban, hogy jo lenne ha en is kivennem a 3 evesemet mint a tobbi anyuka, mondvan oszi szunet van. Normalis ez?

Figyelt kérdés

Kozoltek finoman, hogy tul sokat jar oviba a lanyom (havi 3 het betegseg miatt otthon) es mivel az iskolaban most oszi szunetek vannak, ezert a sok gyeses anyuka kiveszi az ovibol vagy ebeduti viszi haza.

Magyarul en hogy merem vinni mindennap 8tol 4ig oviba.

Finoman szoltak, hogy mivel csak 3-4 gyerek marad igy, ezert jo lenne ha a 4 napos unnepek korul legalabb ebedutis lenne a lanyom.

Velemeny?


2018. okt. 30. 20:29
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
75%

Persze hogy normális. (kivéve ha dolgozol és nincs nagytesó, akkor persze mehet a gyerek oviba) De az ovikban ilyenkor összevont csoport van, nincsenek foglalkozások, sok óvónő szabin van, ezért kérik hogy ne vigyék a gyerekeket se aki teheti.

Aki otthon van az nyilván meg tudja oldani, miért olyan nagy probléma egy anyának hogy 3 napon otthon tartsa a gyerekét??? Komolyan akinek ez gond (hangsúlyozom ez azokra vonatkozik akik nem dolgoznak), az nem értem mért szült gyereket kb. Az csak kifogás hogy otthon nincs el a gyerek meg nem alszik - ezek mind mind az anya hibája, ami orvosolható lenne, persze nyilván egyszerűbb oviba vinni ahol az óvónők érdekes el tudják altatni és akkor nincs vele gond egész nap, anyukának nem kell szerencsétlen gyerekre időt szakítania a rengeteg fontos teendője között...

2018. nov. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

16os tuti vagy koszi!

A tobbi majom szuperanyanak pedig uzenem hogy legyenek csak otthon a gyerekukkel ejjel s nappal

Sot be se adjatok oviba minek.

Ja es ha beteg akkor ne baxxatok mar be betegen a kolykoket csak azert hogy a kisebb ne kapja el.

Milyen erdekes a sok bezzeganya betegen bebaxxa a gyereket .. de amikor oszi szubet van az iskolaban kiveszi..

Miattatok ilyen lazak es ellustultak az ovodai szemelyzet. Akiknek am az lenne a dolguk h mindig a gyerekkel legyenek amikor ovoda van.

Vicc...

Sok okos anyuka.. nezzetek magatokba.

Es akkor ha egy anyuka otthon van? Nem jar neki az ovi?

Miota csak dolgozo anyaknak jar az ovoda?

Beszaras komolyan.

2018. nov. 9. 11:39
 23/33 anonim ***** válasza:
19%
Én a háromból két napot vittem, nem volt szünet, de összevont csoportok igen. Sokan mentek, nem volt nagy különbség. Itthon vagyok a másfél éves ikrekkel, nehezen lehet összeegyeztetni az ötéves igényeit és a másfél évesekét. Ha itthon van mindenki, borulnak a napirendek, az alvások, estére mindenkinek cafatokban az idegei. Mikor szünet van az oviban is, megoldjuk, de amikor nincs, akkor megy. Még soha nem szóltak érte.
2018. nov. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
82%

Utolsó: minek szültél akkor gyereket? Most komolyan gond, hogy 3 napra otthon kell lennie a gyereknek???

Nem arról van szó, hogy sose menjen oviba, hanem arról, hogy azok az anyukák, akik úgyis otthon vannak, tehát nem lenne gond nekik megoldani, mért akarják inkább oviba vinni ilyenkor is a gyereket.

2018. nov. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

22.

Tényleg ennyire terhedre van a gyereked. Mi dolgozunk és még úgy is megoldjuk, mert szerencsére saját vállalkozásban. Viszont nem akarnám összevont csoportba vinni és örülök, hogy otthon van. És hidd el, inkább a te fajtádra jellemző, hogy betegen is viszi, nem azokra, akik a szünetbe is viszik. Megértem, aki dolgozik, hogy nem tud mit csinálni, viszont téged nem, hogy kérés ellenére, mikor tudod, hogy összevont, nem a megszokott csoport lesz, mégis viszed.

2018. nov. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Hülye majom! Szégyen, hogy milyen anya vagy! A stílusod mindent elárul rólad (ellustult óvodai személyzet (?). És nem, nem óvodában dolgozok! De te az ünnepek körüli napokat sem tudod eltölteni az idióta gyerekeddel, mert köztudott, hogy a leghülyébbek maradnak ügyeleten.
2018. nov. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
De a gyerek még bepisil az oviban... Az ebéduti kifejezésből rádismertem a másik kérdésednél.
2018. nov. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
0%
23-as vagyok. Azért szültem gyereket, mert szerettünk volna. És senkinek nem fogok magyarázkodni, hogy miért úgy hozzuk meg a családunkat érintő döntéseket, ahogy.
2018. nov. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sok százezer anya megoldja a különböző életkorú gyerekek napirendjének összeegyeztetését. Akinek ez nem elég kényelmes, mert persze nyilván egyszerűbb oviba bevágni a gyereket, ahol óvónéni megoldja, az maradjon inkább 1 gyereknél, és akkor nincs ilyen gond...
2018. nov. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
54%
Most már mindegy, már három van :-D Bárcsak korábban szóltál volna :-D
2018. nov. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!