Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Szoltak az oviban, hogy jo...

Szoltak az oviban, hogy jo lenne ha en is kivennem a 3 evesemet mint a tobbi anyuka, mondvan oszi szunet van. Normalis ez?

Figyelt kérdés

Kozoltek finoman, hogy tul sokat jar oviba a lanyom (havi 3 het betegseg miatt otthon) es mivel az iskolaban most oszi szunetek vannak, ezert a sok gyeses anyuka kiveszi az ovibol vagy ebeduti viszi haza.

Magyarul en hogy merem vinni mindennap 8tol 4ig oviba.

Finoman szoltak, hogy mivel csak 3-4 gyerek marad igy, ezert jo lenne ha a 4 napos unnepek korul legalabb ebedutis lenne a lanyom.

Velemeny?


2018. okt. 30. 20:29
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

23,

Lehet hogy még soha nem szóltak érte miért viszed otthon lévő anyaként a gyereked oviba ha összevont csoportok vannak, de hidd el megvan a véleményük rólad és nem jó értelemben. A gyereknek is szuper érzés lehet hogy tudja te nem dolgozol de még így is bent kell lennie miközben mások otthon vannak pedig az anyukájuk jár dolgozni. Egyik rokonom oviban dolgozik és mesélte mindig azok viszik “őszi szünetben” a gyereket oviba akik otthon vannak, míg a dolgozó szülők mindig próbálják megoldani ne kelljen bevinni. A legjobb esetben is sajnálatot éreznek az ilyen gyerekek irányába. Rosszabb esetben mindenfélének elmondanak a hátad mögött. Nyugi, nem kell aggódnod, a szemedbe nem fogják mondani.

2018. nov. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
33%
Köszi, megnyugodtam. Nagyon nyugtalan voltam eddig.
2018. nov. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
100%

Nekem ciki lett volna kérni az ügyeletet, ha amúgy is itthon vagyok... Szerintem egy anyának, akármilyen nyűgös otthon a gyereke, akármennyi a dolga otthon, akármennyire nincs el a gyereke, igenis kötelessége megszokni a saját gyerekét, nem lepasszolni, ha lehet..


Én inkább itthon tartom őket olyankor, és állom a sarat! :D És ők is boldogabbak, hogy anyucival lehetnek, na meg persze én is, ki kell használni, hogy együtt lehetünk.

2018. nov. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!