Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Anyukák, ti megtanítottátok a...

Anyukák, ti megtanítottátok a lányotokat, hogy nem szabad rugdosni?

Figyelt kérdés

Ma délután mentem az iskolába az elsős lányomért, látszólag nagyon fel vold dobva, majd az autóban - nagy büszkeséggel - mondta, hogy "tökönrúgtam az **-t". Hirtelen azt sem tudtam, hogy mit mondjak neki, de aztán otthon kicsit elbeszélgettem vele, hogy az egy nagyon érzékeny testrész a fiúknak és nem szabad oda rúgni mert nagyon fáj nekik.

Anyukák, a ti gyereketekkel fordult már ilyen elő és ha igen, ti hogyan reagáltatok rá?



2020. febr. 13. 22:53
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Nem érdekel jobban, de nem szeretném, ha maradandó sérülést okozna akárkinek is
2020. febr. 14. 10:11
 12/24 anonim ***** válasza:
89%

Mit csinált a fiú???

Ha csak úgy heccből rugdosta a kedves lányod, akkor komoly gondjai vannak a lányodnak,bocsi.

Ha a fiú okot adott rá, hogy a lányodnak így kelljen védekezni, akkor jó lenne tudni, mert a fiúval vannak gondok.

Egyébként meg, ha védekezésből rúgott, azt nem tudja irányítani... Véletlen rúgta épp tökön.

Ha meg heccből akkor ismétlem, komoly gondjai vannak a lányodnak!

2020. febr. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztem rá a lányomnál, hogy miért rúgta meg, de abból indultam, ki, hogy maradandó sérülést nem kellene okozni senkinek, mégha csak azt akarta, hogy fájjon neki.
2020. febr. 14. 10:16
 14/24 A kérdező kommentje:
#11 te mit szólnál hozzá, ha a fiad egyik tanára azzal hívna fel, hogy menj orvoshoz kell vinni a fiadat, mert valaki úgy tökön rúgta, hogy fel sem tud állni. Már érted, hogy miért védem a fiút is?
2020. febr. 14. 10:21
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
De mit csinált a fiú? Ez miért titok?
2020. febr. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Nem titok, lökdöste a lányomat
2020. febr. 14. 12:12
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

"11 te mit szólnál hozzá, ha a fiad egyik tanára azzal hívna fel, hogy menj orvoshoz kell vinni a fiadat, mert valaki úgy tökön rúgta, hogy fel sem tud állni. Már érted, hogy miért védem a fiút is?"


Lányom van, így ez nem fog előfordulni. Amúgy meg az lenne az első, hogy megkérdezném, mi történt

2020. febr. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
39%

Hát, akkor beszélgess el a "kislányoddal".

Lökdösték ő meg tökön rúgja? Eltúlozta a lányod és láthatóan még büszke is magára. Most már értem, miért aggódsz a fiúért!

Neveld meg a gyereked, mielőtt valakit téged rángat meg, a terrorista lányod miatt!

2020. febr. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
69%

Ocsemet alsoba rúgta meg lány és nagyon csúnyán bedagatd neki, dokihoz is kellett vinni.

Ok játszottak a lány meg jó mokanak találta hogy megrugta öt...


Most van egy lányom, ha ilyet tenné az lenne az első hogy megkerdeznem miért, és nem azért mert az alapján döntöm el hogy helyes volt-e amit tett. Ilyet nem szabad mert valóban nagyobb baj is lehet, de ha a lányom azért tenné ilyet mert így védekezett a fiú ellen akkor elbeszelgetnek azzal a gyerekkel meg az anyjával is.

2020. febr. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 TheSoldier ***** válasza:
74%
Szóval a lányod megvédte magát,ezért leszidod.. Gratulálok. Védekezés közben senki nem azt nézi,főleg nem egy kisgyerek,hogy ne ártson a másiknak.
2020. febr. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!