Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Anyukák, ti megtanítottátok a...

Anyukák, ti megtanítottátok a lányotokat, hogy nem szabad rugdosni?

Figyelt kérdés

Ma délután mentem az iskolába az elsős lányomért, látszólag nagyon fel vold dobva, majd az autóban - nagy büszkeséggel - mondta, hogy "tökönrúgtam az **-t". Hirtelen azt sem tudtam, hogy mit mondjak neki, de aztán otthon kicsit elbeszélgettem vele, hogy az egy nagyon érzékeny testrész a fiúknak és nem szabad oda rúgni mert nagyon fáj nekik.

Anyukák, a ti gyereketekkel fordult már ilyen elő és ha igen, ti hogyan reagáltatok rá?



2020. febr. 13. 22:53
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
51%
#20: pedig azt is kell nézni.
2020. febr. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt vagyok és heti többször tökön rugom a pasim, mert ő szereti. Semmi maradandó sérülést ez nem okoz neki. Tessék ezt a demagógiát elfelejteni, biztosan pasik találták ki. Az önvédelem jó dolog. Ne hagyd a lányod senkinek sem alárendelve.
2020. júl. 5. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
#22 oké az esetek többségében nem lesz maradandó sérülés. De az esetek többségében viszont nem is élvezik a fiúk ha tökön rúgják őket. Azért ha egy fiú valami finomat beszól egy lánynak, nem érdemel akkora fájdalmat hogy hanyatt vágódjon tőle. A jogos önvédelem természetesen teljesen más.
2020. júl. 5. 09:06
 24/24 anonim válasza:
Ez most olyan, ha nekem meg beszól egy lány, vágjam jól gyomorszàjon, hogy fetrengjen pár percig, mert kb ez egyenértékű a tökönrúgással...
2022. jan. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!