Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Van itt valakinek 2,5 éves...

Van itt valakinek 2,5 éves autista gyereke?

Figyelt kérdés
Kérdeznék tőle pár dolgot. A miénk még nem biztos,hogy az,de azért szeretnék tájékozódni.

2020. febr. 17. 13:28
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

Kedves 30 as!

Engem is érdekelne kivel mi történt azóta.

NÁlTok mi a helyzet?

2021. máj. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim válasza:
Szia! Én vagyok a 30-as! 22 hónapos a kisfiam. Nem beszél még és elég hisztis. Egy pár állat hangját utánozza és összvisz 2 szót tud kimondani.... Ami igazán idegesít hogy ha nincs kedve akkor mintha nem is hallaná amit mondunk neki. pedig másokor tudom hogy tudja és csinálja. A figyelme az nagyon zavar. Mutogatással kommunikál egyébként.
2021. máj. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:
Szia! Nálunk minden rendben, beszél folyamatosan,szobatiszta teljesen.
2021. máj. 24. 11:56
 34/42 anonim válasza:
Szia kérdező! Örülök hogy minden jól alakult! Mikor kezdett beszélni? Mennyire volt leköthető a figyelme 2 éves kora körül? Az enyém most 22 hónapos.
2021. máj. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:

Szia! Beszélni 3 évesen.Ahogy oviba került. Akkor elkezdett

mondogatni szavakat, és most ott tartunk,hogy folyamatosan mondja.

Ohh, teljesen leköthető volt,mondjuk festegetéssel, vagy egy mesével. Nekünk inkább a hiszti miatt volt gond, de ezt is kinövi hamarosan.

2021. máj. 25. 09:35
 36/42 A kérdező kommentje:
Te voltál a 32? Ne aggódj, mi is végigmentünk ezen, már az apjával egymást martuk ez miatt. Ugyan ez volt nálunk is.
2021. máj. 25. 09:39
 37/42 anonim válasza:
Igen a 32-es voltam! Köszi hogy válaszolsz. Azért megnyugtó hogy ennyit tudnak változni😅
2021. máj. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim válasza:
Ilyenek őt is érdeklik... Mese, rajz, festés... Csak ha valamit nem akar vagy nem érdekli teljesen hidegen hagyja.... Pl:ha mondom az utcán hogy integessen, van hogy köszön de ha nem akar akkor oda sem figyel.... És ez sok mindennel van így. Lehet csak életkori sajátosság és 2 éves kora után változik... Remélem 🙂
2021. máj. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:

Szerintem még a dackorszak része.

Ez így volt nálunk is. A saját nevére nem figyelt. A gyerekorvos elküldte hallás vizsgálatra is.Ott is jó lett az eredmény. De én vêgig tudtam,hogy nincs baj, csak szörnyen makacs mint az apja. És hát így is lett :D

2021. máj. 26. 19:10
 40/42 anonim válasza:
Tényleg örülök nektek!Remélem 1 év múlva hasonló jókat írhatok! 🙂
2021. máj. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!