Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Abból a szülőből, aki nagyon...

Abból a szülőből, aki nagyon nem bír a gyerekével, mivel az problémás lehet gyilkos egy idő után, ha nem küldi intézetbe?

Figyelt kérdés

2020. dec. 10. 22:17
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%

Egy éve ezen gondolkodsz? Személyesen vagy érintett vagy valaki másnak a gyereke miatt érdekel "filozófiai szinten"?

Ha megölne bárkit a szülő, annál biztos bármi jobb. Az meg a gyerek állapotától, korától függ, hova kerül. Lehet, örökbe fogadják, vagy nevelőszülős családba kerül, ez a gyakoribb. Intézetbe tudtommal csak a súlyos eseteket teszik.

2021. nov. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:
19 Ha lenne nekem, akkor bármennyire is problémás lenne, akkor sem tudnám elszakítani sem magamtól sem pedig a családtól, de meggyűlölni és meggyilkolni sem tudnám sosem.
2021. dec. 14. 17:38
 23/42 anonim ***** válasza:
igen lehet ezert sokkal jobb ezt megelozni. itt ahol elek nemreg egy autista gyereket olt meg az anyja. 4 evet kapott ha jol tudom felfuggesztve. nekem ha ilyen gyerekem lenne lemondanek rola teljesen.
2022. máj. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:
23 én nem tudnék, de meggyilkolni sem tudnám sosem. Mi olyant csinált, ami ezt az anyjábòl kiváltotta?
2022. máj. 23. 19:40
 25/42 A kérdező kommentje:
23 nem tudnám sem magamtól sem a családjától elszakítani csak azért, mert problémás.
2022. máj. 24. 21:09
 26/42 anonim ***** válasza:
0%
Ember.. Egy nyamvadt mondatot képtelen vagy normálisan megfogalmazni.. 🤦‍♀️
2022. máj. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:
26 Sajnos így tudtam megfogalmazni.
2022. máj. 25. 18:11
 28/42 A kérdező kommentje:

26 Erre gondolsz, hogy ezt nem tudtam normálisan megfogalmazni?:


"Én nem tudnék lemondani őróla, de meggyilkolni sem tudnám sosem.

Nem tudnám sem magamtól sem a családjától elszakítani csak azért, mert problémás.

Mi olyant csinált, ami ezt az anyjábòl kiváltotta?


Véletlenül írtam így, mert utólag jutott eszembe az a mondat, hogy "Nem tudnám elszakítani sem magamtól sem a családjától csak azért, mert problémás."

2022. máj. 25. 19:54
 29/42 anonim ***** válasza:
100%

azt kerdezted mi valtotta ki az anyjabol hogy megolte? a gyerek rendszeresen hatalmas karokat okozott a lakas mar evek ota a lakhatatlansagi szintre kerult, a falakat ajtokat total megrongalta, rendszeresen tamadt kessel fejszevel az anyjara , sorba megolte a csalad cicajat kutyajat, azt hiszem az volt az utolso pont amikor ratorte az anyjara a furdoszoba ajtot es combon szurta az anyat a zuhany alatt, aztan kiment es mire az anyja utana rohant kiment a hazbol baltaval a kezeben.

ez es ehhez hasonlo tortent minden nap naluk. Jol tette az anyja hogy megolte. te 19 evesen nem tudod milyen egy ilyen gyerekkel egyutt elni, soha ne is tudd meg. nem igaz hogy az anyai szeretet vegtelen ez hulyeseg ugy ahogy van. amikor en azt latnam hogy a szeretett kis allataimat brutalis kegyetlenseggel vegzi ki a gyerekem soha tobbe ra se tudnek nezni. en mar lemondtam volna rola szegeny asszony helyeben megsporoltam volna ezt a hercehurcat magamnak. Par eve egy 18 eves mentalisan teljesen leepult fiu megeroszakolta a 70 eves dednagymamat, aki belehalt 1 honap mulva a lelki serulesbe. az ilyeneket ki kell venni a tarsadalombol minel elobb.

2022. jún. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:
Akkor sem kellett volna megölni. Kezeltetni kellett volna.
2022. jún. 4. 09:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!