Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Felhivott telefonon a fiam...

Felhivott telefonon a fiam (13) osztalyfonoke hogy ne vigyen a gyerek tobbet szolot az iskolaba mert megkivanjak azok a gyerekek akik nem engedhetik meg maguknak, . Azt sem tudtam mit valaszoljak, szerintetek?

Figyelt kérdés
Megjegyzem hogy 28 gyerek kozul talan 3-4 akikugymond szegenyebbek.
2011. febr. 15. 12:16
1 2 3 4 5
 41/50 anonim válasza:
85%
A szegényeknek adjon vagyis hozzon be szőlőt és hogy ne lássa meg az osztályfőnök rejtse el.
2011. febr. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
51%

Akkor én nem adnék neki suliba..

Nem hiszem, hogy belehal, ha nem jut hozzá az iskolában, csak iskola után otthon:)

2011. febr. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 A kérdező kommentje:
Az az erdekes hogy egyetlen egyszer vitt...
2011. febr. 28. 10:33
 44/50 anonim ***** válasza:
100%

nálunk minden gyereknél iskola első szülőin kérték ezt- ne vigyenek illatos gyümölcsöket, narancsot, gurulós szőlőt, ribizlit stb. Almát lehet.

Reggelire, otthon adtunk, az is jó : ))) pax.

2011. febr. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
100%
Ez mekkora baromság! Azt még megérteném, ha javasolnák hogy drága mp3-ast, mobilt, laptopot és hasonlókat ne vigyenek be az iskolába. Na de gyümölcsöt??? Ahelyett hogy örülne a tanár, hogy valaki egészségesen eszik és nem kólát meg chipset tömi magába.
2011. márc. 20. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
100%
Ez kb olyan, hogyha a szomszéd tehene megdöglött, dögöljön meg az enyém is? Ha valakik szűkösebben élnek, én mért éljek úgy? Mért ne egyek szőlőt a suliban, ha megtehetem? Nem vagyok önző, irigy, vagy hasonló, de ha már megvettem a szőlőt Pénzért, had fogyasszam el kényelmesen ott és úgy , ahogy akarom.Adok szívesen bárkinek, csak szóljanak.
2011. márc. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
ki miatt a cigány gyerek miatt ne vigyen????ááááá ez durva!!
2011. márc. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 A kérdező kommentje:
Nem kell itt belekverni semmi ciganyt,van olyan cigany osztalytarsa akinek az apja hegedumuvesz ,tobb penze van mint az egesz osztalynak...ugyhogy ezt hagyjuk.
2011. márc. 30. 22:20
 49/50 anonim válasza:
jó ne egyen a gyerek szőlőt mer milyen az már de a 10 éves kislánykák szaladgálhatnak több százezer forintos LV táskával?biztos hogy nem rángatná ki a kezükből mert apuci pénzeli az iskolát.hát ennyi a véleményem persze jobb ha nincs a konfliktus de szerintem ha szeretne a kisfiad szőlőt vinni akkor ne tagadd meg tőle mert hidd el megbánnád
2011. aug. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
"tanárnéni" irígykedett a szőlőre, mert a férje nem engedte neki, hogy vegyen.
2022. febr. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!