Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hogy vegyem rá 3,5 éves...

Hogy vegyem rá 3,5 éves fiamat hogy szót fogadjon? Szándékosan cukkol szerintem. Van, hogy álló nap ordítok mert nem ért a szóból!

Figyelt kérdés
Van egy 15 hós öccse. Még nincs helye az oviba, felvették, de költözés miatt másik ovi kellett, várólista elején van már. Nem megy magyarázással, seggre veréssel, ordítással, fenyegetéssel, sírással, fa kanalat is bekészítettem(nem húztam rá vele.) mutatóba de semmi. Gondolom figyelemfelhívás is ez. De mit tegyek? Másnak mi vált be? Kész vagyok, csak az én gyermekem ilyen! Jól elronthattam valahol...
2011. okt. 26. 12:32
1 2 3
 21/23 LeGekka válasza:
ne hagyd hogy call of dutyzzon ^^ nem... annyi a lényeg hogy tilts meg neki pár dolgot. Amúgy tuti hogy nem magától lett ilyen a gyerek. Ez alatt azt értem hogy a TV-ben nagyon sok olyan dolog megy ami nem kifejezetten nekik valók. A mostani filmekben egy 7 éves gyerek úgy beszél mint egy 21... A felnőttek tudják hogy ezek csak betanult szövegek, amit még a színészgyerek sem ért, de a gyerekek akik nézik a filmet ebből tanulnak. Emiatt lesznek olyanok mint amilyenek. Amúgy ki fog nőni belőle. Az erődet majd a kamaszkorra tartogasd ^^ az lesz az igazi...
2012. jan. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:

Nem probaltad meg a kerekbetorest? Talan ez bejon...nem szenved legalabb toled tovabb az a szegeny gyermek..

Nem kotelezo anyanak lenni.De ha mar megtortent, vagy add oda valakinek aki rendesen felneveli, vagy vedd a faradsagot es banj vele emberhez meltoan.Ordibalni meg az allatokkal is bun....

2012. jan. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Utolsó! Te egy i.dióta vagy. Gondolom biblián alszol, de egy kölyköd sincs. Vagy hallgass vagy ha te is naphosszat egyedül vagy két kis manóval, mondd el hogy csináljam jól már ha neked megy...magyarázkodni nem fogok, nem tettem-teszek soha olyat a gyermekeimmel amiért bűntudatom lehetne vagy ártana nekik. Ha meg legközelebb nem megy válaszolnod egy kérdésre inkáb nyalsgem!
2012. jan. 27. 19:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!