Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Magam se hiszem!!? Nem tudom...

Magam se hiszem!!? Nem tudom meddig mukodik?

Figyelt kérdés
a kislanyom 2 eves. benne van a dackorszakban. nem akar oltozni,vetkozni,gyogyszert bevenni,furdokadbol kiszallni,azaz akar csak szorakozik velem.sokat hisztizik etc.. tudjatok hogy van ez. tehat, eszembe jutott hogy mi lenne ha elkezdenek sirni orditani ,mint o szokott, utanozni ot mikor pl. nem engedi hogy pelust csereljek. es lass csodat! bevalt! mihely elkezdek sirdogalni,abban a pillanatban mint egy rongybaba elveti magat es azt teszek vele amit akarok. es most jon a java! nagyon taknyos es tele az orra. persze az orrspry egy cirkusz VOLT eddig. proba szerencse,kiprobaltam a sirast! LASS CSODAT! megemelt fejjel siri csondben varta a spray-t! megengedte mindket orraba hogy befujjak! es utana kijelentette hogy kesz. majd nem sirva fakadtam a meghatottsagtol! most komolyan mondom nem vagyok esznel! micsoda onfelaldozas ez egy ket eves kislanytol! mit szoltok?
2011. dec. 6. 07:40
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
ezt a siras dolgot tenyleg csak akkor adom elo ha mar nincs mit tegyek! ha latom hogy szorakozik velem. mindig elszalad es nevet mint aki jatszani akar mert tudjas hogy ha nevet akkor imadom ,edes ,aranyos es beveti ellenem.viszont ha raszolok hogy mostmar eleg mert muszaj oltozni,akkor meg elkezd orditani es hisztibe megy at. na ilyenkor kezdek biggyeszteni es huppogni. viszont a gyogyszer bevetele az mar tegnap este ota konnyebb lett. csak ram nez es latja hogy elszomorodok ha ellenkezik es mar nyitja is a szajat! en se gondolom hogy terrorizalnam csak hat nem akarok vele se kiabalni se eroszakos lenni. hiaba magyarazom neki es dicserem ha ugyes csak nevet ,vihancol es utana a hiszti. nem konnyu!nagymama vagyok es mellette dolgozni is jarok.sokszor ajuldozok a faradtsagtol. 50 evesen egy bebit nevelni nem semmi. es meg itt a haztartas, a terdem operalva van. ez nem panasz csak leirtam mert jolesett. es koszonom ha elolvastatok es a valaszoknak is orulok! koszi!
2011. dec. 7. 06:24
 12/13 anonim ***** válasza:

17 hónapos a fiam én csak akkor csinálom ezt mikor megüt, vagy csapkod, karmol, akkor nem leszidom, csak lehajtom a fejem és nagyon szomoru leszek, elöször csak nézett, de pár napra rá már megsimogatta a fejem mintha azt mondaná, anya ne haragudj, aztán 5 nap alatt elmulott már nem üt, deha hisztizik, keményen rászolok, vagy nem foglalkozok vele, volt hogy integettem hogy szia hisztizzél egyedül és rácsuktam az ajtot, akkor elhallgatott.

mindenkinél más jön be.

2011. dec. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én is próbáltam. Hamar átlátott rajta, talán 2-3 napig ha működött. Nálunk az "önállóság" vált be : hagytam orrszívózni, meg orrsprayt használni.
2011. dec. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!