Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hogy szoktassam le a lányomat...

Hogy szoktassam le a lányomat a hisztiröl és az állandó ölben létröl?

Figyelt kérdés
A lányom 2 éves az a baj hogy amióta el van kényeztetve és ha ölbe veszik semmi baja.De ha kiviszem öt a levegöre és megakarom fogni a kezét hogy sétáljunk kézen fogva egyszerüen ordit és állandoan ölbe akar lenni kapaszkodik a kapszkodik fel hogy vegyem fel.Tegnap pedig olyan szépen szaladgált nekem futni kellett utána de nem orditott,ma meg egyfolytába orditott.Lehetséges hogy azért mert nem voltak körülötte és vagy esetleg az is benne lehet hogy esetleg nem aludta ki magát?Mert twgnap ki volt aludva és persze egy ismerössel sétáltunk azért szeretett sétálni.TEGNAP KÉSÖN ALUDT EL DE VISZONT KORÁN KELT ÉS lehet hogy ezért volt rossz kedve
2012. febr. 23. 12:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
elfárad, felveteti magát. a fiam is ezt csinálta 2 évesen, ne aggódj 3 éves korára remélhetőleg nála is elmarad. Ha kell,vidd a babakocsit, vagy tavasszal a kismotort, nekünk tolókaros triciklink volt, abban ült, ha akart kiszállt, ha fel akarta vetetni magát, abba tettem bele, és megfelelt neki, toltam benne szépen. Mégsem babakocsi volt,de mégis toltam lényegében:) Én is tudatosan kezdtem figyelni, hogy állandóan kézben akar lenni,pedig már igen nagy volt és persze nehéz, ugyhogy ez szülői döntés kérdése, hogy akarod e folyton hurcolni,vagy eleged lett a dologból. Nekem elegem lett, igy nem reagáltam minden egyes anya vegyél fel kérésre, tereltem a figyelmét: nézd, itt egy katica a fűszálon, nézd mennyi piros bogyó van ott a bokor alatt, óóó de szép ez a fekete autó,stb.... és igy húztam mindig az időt.... és egyszer csak elmaradt, egyre kevesebbet vetette fel magát. Ja, sajnáltattam is magam,hogy anyának nagyon fáj a dereka, keze, egyszerűen nem birlak sokáig, kicsit viszlek, de a következő táblánál leteszlek. Ezek váltak be.
2012. febr. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Én a lányomat ssem vágnám pofon még az utcán sem.Egy olyan tanácsot megprobáltam megfogadni ahol azt mondták ha hisztizik akkor gugoljak le mellé és magyraáázzam el neki hogy egy kicsiz muszáj sétálni.Ugy vettem észre hogy megértette de sajnos ez még kevés hogy sétáljon.Arra is gondoltam már hogy esetleg elszokott a sétától.Egyedül is nemrégota kezdett el ssétálni.De mivel a Hóba nem vittem ki vagy ha ki is vittem félt a hótól és nem akart sétálni igy nem eröltettem és lehet ez a baj hogy elszokott a sétától eddig csak akkor vitem ki mikor jó idö volt és nem volt hó és szeretett sétálni

de most nem.És nem tudom mit tehetnék még hogy visszaszokjon a két lábon sétához

2012. febr. 29. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!