Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Kislányunk 3 éves A nagyiék a...

Kislányunk 3 éves A nagyiék a szomszédba laknak Haza jön a bölcsiből irány a mama! Ha nem engedjük üvölt, hisztizik, hány. Velünk nem is akar játszani. Nálunk szinte csak sír a mamáért, papáért Pedig a mindenünk! Ez! Mit tehetnénk ez ellen?

Figyelt kérdés
A hétvégék a legszörnyübbek!Nem akar nálunk enni se csak a mamánál Játszani se aludni se.
2012. máj. 30. 08:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nyilván nem, mert akkor nem nyavalyogna itt megint. Nem tudom, mit gondol, valakinek van egy varázspálcája, sutty, és minden rendben lesz?
2012. jún. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer mi is így jártunk, verte magát a földhöz, zokogott, stb, hogy a mamához akar menni. Teljesen kikészültem. Majd kiderült, hogy azért akar visszamenni a mamához, mert a mama sír érte, ha elmegy, megszakad a szíve. Meg is halhat, fáj mindene, stb. Mikor ezt megtudtuk a férjemmel, beszéltünk a mamával, hogy ne tegye tönkre a gyereket, ne zsarolja érzelmileg. Mert, ha legközelebb is ez történik, többet nem visszük. Érdekes módon többet nem kapott sírógörcsöt, nem akadt ki a gyerekünk. A mamája szereti a fiunkat, csak nem vette észre, hogy tönkreteszi azzal, hogy elmondja neki, hogy nélküle nem tud élni, sír a szeme láttára, ha elmegy...Ezt egy 4-5 éves gyerek úgy értelmezi (legalább is az enyém úgy értelmezte), hogy ha elmegy a mamától, a mama meghal nélküle. Érzelmi zsarolás, a gyerek teljes tönkretétele. Szerintem valahogy szedd ki belőle,miért nem akar nálatok lenni, mit mondanak a mamáék. Ezt bábjátékkal, játékkal is ki tudjátok szedni belőle.
2012. jún. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Na ? Mi a helyzet ?
2015. febr. 15. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!