Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Van egy 14 éves fiam többször...

Kovács Hajnalka Ágne kérdése:

Van egy 14 éves fiam többször voltam vele Pszichiátrián, de igazából sehol sem tudtak rajta segíteni. Lassan napi rendszeressé válnak a dühkitörései. Mit tegyek hova vigyem ahol teljesen kivizsgálják? Valamilyen helyet keresek ahol tudnának segíteni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 4. 17:15
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

Budapest Heim Pál Gyermekkórház gyermekpszichiátriai osztály Horváth Diána gyermekpszichológus.

neki egyébként magánrendelése is van és NEM gyógyszerez

2013. júl. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Az a probléma,hogy nála örökletes probléma az agresszió és az öngyilkosságra való hajlam.Amikor düh rohama van késsel fenyegetőzik és tör-zúz.Az iskolában is ok nélkül nekimegy a gyerekeknek és veri őket.Már több pszichiátrián kezelték de eddig sikertelenül.A küzdősport csak az erőszakot váltotta ki belőle,amit vagy a testvére vagy a többi gyereken vezetett le.Sajnos a gyermekem beteg,én azt szeretném ha segítenének rajta.Mivel egyedül nevelem őket sokszor nekem fordul én már nem bírok vele:a testvére fél tőle és megmondom őszintén sokszor én is.
2013. júl. 5. 16:19
 13/33 anonim ***** válasza:
Hívjátok fel a BHRG Alapítványt hívd fel, mondd el a problémád és kérdezd meg, hogy tudnak-e segíteni!
2013. júl. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
0%
Ha Marton Balázs (Budapest 16.kerület) a neve a 14 éves gyerekednek,akkor nem pszichiátria kell ide,hanem egy kiadós verés az iskolájában.Ott ugyanis a perverz gyerek,aki megkeseríti mások életét,megtanulja majd mi az élet.
2013. júl. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Nem Marton Balázs (Budapest 16.kerület)a gyermekem neve!!!
2013. júl. 6. 06:59
 16/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget,ha van valakinek valamilyen ötlete,vagy hasonló problémával küzdött kérem írjon.Köszönöm.
2013. júl. 6. 07:08
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

Kineziológus - teljes sikert tud hozni, mint a legtöbb testi és pszichés betegség, és állapot esetén, főleg krónikus panaszok esetén, mint a fiadé.


Csak hát túl drága az óradíja. De a kineziológus nem csupán tünetet kezel, mint a modern orvoslás, hanem mélyről, tudat alattról hozza fel a tünetek gyökerét, így gyökerestől távolítja el a problematikát, betegségkomplexumot, így a tünetek is, és a kiváltó okai is megszűnnek örökre.


Örökletes baj esetén is működik. Ne vedd készpénznek a modern orvoslás kijelentéseit, diagnózisait. A készpénz nekik kell, még ha állami is (amit a statisztikáért kapnak). Pláne gyanakodj, ha vmire azt mondják, h örökletes/genetikus eredetű.


Kineziológusnál általában kell legalább 5-10 kezelés adott problémára, mire teljesen elmúlik, de házi feladatot is szokott kapni a páciens a teljes siker érdekében, amit heteken át érdemes művelni otthon (különféle mozdulatok, légzéstechnikák stb, mikor mi).


Ja igen, és személyre szabott. Nem tömegtermeléses, mint a modern orvoslás.

2013. júl. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

A természetgyógyászati ágak eleve nem csupán tünetet kezelnek, sokuk felhasználja a modern orvoslás működő tényezőit, pl diagnosztikai eszközöket is, vagy pl minimálisan néhány működő technikát, de alapvetően természetes és holisztikus szemléletűek, azaz ÖSSZEFÜGGÉSEIBEN vizsgálják az embert, egészében (az angol WHOLE is egészet jelent, latin eredetű szó, gondolom).


Tehát ha egy szerv, vagy a psziché egy része diszharmonikusan működik (kibillent egyensúlyából), az egyrészt kihat a többi szervre is, ugyanakkor elmondható, h a többi szerv is befolyásolhatta kialakulását.

2013. júl. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Természetgyógyásznál is voltunk és ott sem volt semmi siker,nem változott semmi.Csak ugye ott az iskola is,nekem olyan intézmény kellene ahol nem csak kezelik de oktatják is.Még egyszer mondom azoknak akik kételkednek bennem,én szeretem a fiam és nem megszabadulni szeretnék tőle csak segíteni neki,míg tragédiába nem fordul ez az egész.
2013. júl. 7. 07:07
 20/33 anonim ***** válasza:

Ezer féle term.gyógy ág létezik. Mondom: KINEZIOLÓGIA. Ezt próbáld meg, ha van rá pénzed. 5-10 alkalom, plusz házi feladatok a kineziológustól, és tuti siker.


Mivel minden betegség pszichés gyökerű!


És ez gyökerestől még a tudat felszínén nem levő (azaz elfelejtett, gyerekkorban/megzati korban történt és akkoriban tudat alá fojtott) problémákat is eltávolítja, fizikai fájdalom nélkül! (Persze lelki fájdalom lehet, pont ennek elkerülésére fojtja tudat alá gyerekkorban mindenki a túlságosan kellemetlen élményeit, vagy azok egy részét, pl érzelmi részét)

2013. júl. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!