Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Van egy 14 éves fiam többször...

Kovács Hajnalka Ágne kérdése:

Van egy 14 éves fiam többször voltam vele Pszichiátrián, de igazából sehol sem tudtak rajta segíteni. Lassan napi rendszeressé válnak a dühkitörései. Mit tegyek hova vigyem ahol teljesen kivizsgálják? Valamilyen helyet keresek ahol tudnának segíteni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 4. 17:15
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:
nem szabad megenyhülni vele ahogy viszonyul hozzád ugy viszonyulj teis ne hagyd magad meg kell fegyelmezni. szerintem az orvossal nem sokat érsz el...ne legyél engedékeny bekell fogni egy kicsit a házimunkába is nem csak a csavargás meg az internet az én tesóm is hasonlóan viselkedett.. mikor már nem bírtam tovább kapott. elvettem a laptopját nem engedtem aznap sehova sem hagytam had lázadozzon aztán visszavett most lehet lepontozni de nálunk ez vált be
2013. júl. 22. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Sajnos ez a fizikai nevelés sem jön be mert, mikor ilyen dühkitörései vannak a saját koránál is nagyobb az ereje.Amikor pl.az iskolában volt dühkitörése a tanára sem tudta lefogni pedig ő férfi.De mint már írtam,én már félek tőle,pedig szeretem mert a gyermekem.Ezért kérek mindenkit aki olvassa ezeket a sorokat,és tud valahogyan segíteni segítsen mert ez nem megoldás,hogy egyik Pszichiátriáról megyünk a másikba és sehol nem tesznek semmit,még az ott alkalmazott gyógyszerek hatását sem várják meg.Eddig sehol sem volt semmilyen vizsgálat sem hiába mondtam mindenhol,hogy örökölt betegsége van és nem lelki eredetű a dolog hanem szervi,de nem veszik komolyan csak a serdülőkorral magyarázzák,pedig már kisebb gyermeknek is problémás volt.Kérem aki tud segítsen nekünk.Köszönöm.
2013. júl. 24. 15:28
 33/33 anonim ***** válasza:
Vagy valami nagyon erős nyugtató bár aztmeg nem fogja szedni,vagy küld tényleg olyan helyre ahol ott kell maradnia ha egyiksem akkor sürgősen szerezz be valami önvédelmi fegyvert!!
2013. júl. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!