Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Szerintetek rossz anya vagyok?

Szerintetek rossz anya vagyok?

Figyelt kérdés
2 éves kislányom kezelhetetlenül hisztis lett. Ma pelenkázásnál annyira vergődött, hogy szó szerint kiborított, és ráhúztam egyet a fenekére. Ettől sírva fakadt, s csak az apukáját kérte, engem viszont látni sem akart. Most alszik, de a történtek óta nagyon magam alatt vagyok. Megfogadtam, többet soha nem ütöm meg. De hogyan fegyelmezzem, hogy jó legyen? Kérlek segítsetek!

2014. jan. 16. 14:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

8 vagyok, örülök, hogy leírhattam, hisz én is nap mint nap küzdök..:)) jó az embernek, ha érzi, nincs egyedül...


utolsó hsz is nagyon jó, egyetértek..és ez a szó, hogy szeretetkapcsolat..nagyon szép, belevésem az agyamba!! :))

2014. jan. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Igen, a 10-esnek is köszönöm, valóban szép szó a szeretetkapcsolat, ez nagyon erős közöttünk. és visszatért az önbizalmam :) , képzeljétek, nyugodtabb lettem, mert megértettem azt, hogy nincs tökéletes anya, és hogy mindenki követhet el hibákat. A pici imádott lányom akkor nap ahogy felkelt, puszit adott, olyan jó volt, bekönnyeztem. Akkor jöttem rá arra, hogy a hisztiroham az álmosság miatt volt. Akkor megtanultam, olyankor csak vele kell foglalkoznom, semmi mással, a játék a hiszti ellenszere, na meg a soksok szeretet. Köszönö mindenkinek! :)
2014. jan. 19. 07:48
 13/14 anonim ***** válasza:
atol hogy szarul vagy ne máson verd le
2014. febr. 6. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

szuper, hogy jobban vagytok! :-)


Igen a fáradtság mindig bejátszik a hisztinél sajnos, csak fel kell(ene) ismernünk...



Utolsó neked nincs gyereked, az tuti!!

2014. febr. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!