Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Nem bírom elviselni tovább a...

Nem bírom elviselni tovább a gyerekemet! A család enm támogatja h segítséget kérjek mit tegyek?

Figyelt kérdés

néha úgy érzem öngyilkos leszek,vagy összepakolom a másik kettőt és lelépek...


igazi zsarnok szinte születésétől kezdve. a testvéreit terrorizálja,folyton azt lesi ki mit csinál,és csak magával törődik. önző és érzéketlen,e mellett agresszív. sztem van valami baja,férjem szerint nem baj ha ilyen, sokra viszi majd az életben.


most kb 1 órán keresztül tombolt. rajzolt egy autót. a huga -aki 4 éves-kivágta neki de véletlenül belevágott. erre ő szájon vágta a hugát majd elkezdett ordibálni h a hiányzó részt akarja! nem h megköszönte volna h segít neki a testvére. ha rászólok akkor megkapom h : halgass! büdös f..sz vagy! utállak! hagyj békén! nem szólok hozzád!

a legszebb h csak 6 éves!! mi lesz később kinyír minket?


nem tudom mit rontottam el de a másik két gyerekkel nincs ilyen gond.. :(


2014. jún. 26. 16:10
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
96%

Nem a legkisebb gyerek...:D Ezt világosan le is írta a kérdező. A ronda szavak pikk pakk rájuk ragadnak,akárhol iskolában,utcán,boltban,stb

Ez mélyebb problémát sejtet annál,minthogy káromkodik a gyerek. És a kérdező is érzi,hogy van valami baja a gyereknek. Nem tudom neked van e,de hidd el ,egy anya tudja mikor szemtelen a gyereke,és mikortól a "kóros" kategória. Legalábbis mikor szorul rá,hogy egy szakember /akár orvos/ ránézzen.

2014. júl. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
100%
55%-os , miért fogadható az számodra Ennyire nehezen, hogy vannak idegrendszeri betegségek is, melyek viselkedeszavart okoznak? Az a baj, hogy képzetlen vagy, de azert határozott véleményed van olyasmiről, amit nem ismersz. Az amiről te irsz, mar a 70-es evekben megdőlt. Barcsak igazad lenne es neveléssel korrigálható lenne minden es a szülők is varázsolni tudnának... Nem lenne autizmus, nem lenne pszichopatia, nem lenne bipoláris affektív zavar, skizofrénia, stb... Ha az agyban az amygdala nem működik megfelelően, akkor nem alakul ki a bűntudat es a tanulás képessége, anu gátolja a nem kívánatos viselkedést. Megnézném hogy bevelnel neg egy ilyen embert, mert elárulom, még ha agyon us csapod, akkor sem lesz képes garilni a viselkedését es tanulni a hibáiból. Hiaba hiszed azt, nem vagy mindenható,az elne is lehet beteg, rosszul funkcionali, nem csak az egyeb testreszeid.,,
2014. júl. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
19%

De ismerem, nem egy ilyen gyerek volt a családban. Csúnyán beszéltek még a szülőkkel is, nem fogadtak szót semmiben. Utána a szülők megemberelték magukat és sikerült

megnevelniük őket. Persze tudom, hogy egyszerűbb a gyereket rögtön autistázni, pszichopatának beállítani. Az orvosokról pedig megvan a véleményem, sajnos nem túl pozitív. Nem csak a pszichiáterekről.

2014. júl. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
34%
Azt elismerem, hogy vannak idegrendszeri betegségek is, de ezt erőszeretettel fogják rá fűre-fára.
2014. júl. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem az orvos, mint személy határoz meg egy állapotot, hanem vannak szakmai alapelvek, diagnosztikai kriteriumook. Mindegy, hogy te mit hiszel es mit nem, a tudomány nem hit kérdése. Annak az eldöntése, hogy a viselkedés hátterében milyen okok állnak, orvosi, pszichológusi kompetencia, akik többféle vizsgálatot végeznek ennek eldöntésére ugyan ugy, mint bármelyik betegség esetében. Itt szigorú kritériumok vannak, senki nem fog semmit addig hipotezisekere, amíg azt nem tudja alátámasztani. Sulyos szakmai hiba nevelési hibanak feltüntetni valamit, aminek organikus oka van es fordítva is ez igaz. Elhiheted, hogy a jobbik eset az, ha a szülők nevelési stílusát kell korrigálni... Ha egy családban tobb gyerekből eggyel van probléma ráadásul ilyen súlyos mértékben, ott mindig felmerul az organicitas lehetősége.
2014. júl. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
100%
Buta vagy nagyon :( Én nem is vitatkozom tovább ,a kérdező meg remélem figyelmen kivül hagyja az ilyen hozzá nem értő,rosszindulatú és buta kommenteket mint az 55 százalékosé.
2014. júl. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
0%
Kamukérdés, egy gyerek nem lehet ilyen
2014. júl. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
90%

Úgy megértelek! Én is ugyanilyen helyzetben vagyok! A lányom 11 éves, de elviselhetetlen! Folyamatosan hazudik, érzéketlen (megbánt engem meg a férjem), állandóan elégedetlen! Még ha közös programoknak is mindig az a vége, hogy sír, mert elégedetlen. Semmivel nem lehet boldoggá tenni. Nem képes boldog lenni. Úgy érzem, hogy hiányzik belőle valami. Hordom pszichológushoz, de ott egy angyal. Nem is értik, hogy mi a bajom. :( Vendégségben is olyan, csak otthon meg az iskolában viselkedik így.

Nem tudom, hogy mit lehetne tenni, legszívesebben kifutnék a világból! :(

2014. júl. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy látom, hogy semmi privát szférája nincs a gyereknek.

Mi sokáig voltunk hárman egy szobában, hát visszagondolva, csoda hogy komolyabb sérülés nélkül megúsztuk.

Írtad hogy nem köszönte meg a húga segítségét. Kérte?

Ha ennyire megoldhatatlan a saját szoba, akkor ajánlom hogy valami saját kuckót csináljatok neki.

Jó ötlet akár egy galéria ágy, ami alatt az ő asztala, polca szekrénye, kincsesdoboza van. Ezekhez pedig ne nyúlhasson senki.

Én tuti megcsinalom, most várom a második babát, és nem lesz külön szoba.

Ezzel a módszerrel viszont a saját kuckó meglesz, amit szentnek és sérthetetlennek kiáltok ki.

2014. júl. 15. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
10%

Egy anya hogy beszélhet így a saját gyerekéről? Undorító vagy. Pakold csak össze a másik két drágaságodat, akik tökéletesek, akit meg te nyomorítottál meg a másik kettő ajnározásával és az ő folyamatos tudat alatt is éreztetett gyűlölettel, azt csak hagyd sorsára. Miattad lett ilyen, de a következményeket nem viseled, igaz? Ezt írod:


" igazi zsarnok szinte születésétől kezdve" - magyarul te ezt a gyereket születésétől fogva utálod. Kívánt, tervezett gyerek volt? Ha nem, és elmondásod szerint problémás, akkor miért szültél mellé kisebbet? Hátha azt majd nem utálod? Szánalmas vagy.

2014. júl. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!