Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Nem bírom elviselni tovább a...

Nem bírom elviselni tovább a gyerekemet! A család enm támogatja h segítséget kérjek mit tegyek?

Figyelt kérdés

néha úgy érzem öngyilkos leszek,vagy összepakolom a másik kettőt és lelépek...


igazi zsarnok szinte születésétől kezdve. a testvéreit terrorizálja,folyton azt lesi ki mit csinál,és csak magával törődik. önző és érzéketlen,e mellett agresszív. sztem van valami baja,férjem szerint nem baj ha ilyen, sokra viszi majd az életben.


most kb 1 órán keresztül tombolt. rajzolt egy autót. a huga -aki 4 éves-kivágta neki de véletlenül belevágott. erre ő szájon vágta a hugát majd elkezdett ordibálni h a hiányzó részt akarja! nem h megköszönte volna h segít neki a testvére. ha rászólok akkor megkapom h : halgass! büdös f..sz vagy! utállak! hagyj békén! nem szólok hozzád!

a legszebb h csak 6 éves!! mi lesz később kinyír minket?


nem tudom mit rontottam el de a másik két gyerekkel nincs ilyen gond.. :(


2014. jún. 26. 16:10
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
100%
Az ember mond dolgokat az életben, sőt csinál is, amit később megbán. A kérdező nagyon nehéz helyzetben van, okkal. Nekem konkrétan éppen hogy nem ellenszenves, hogy ki meri mondani, amit érez. Amíg nem volt gyerekem, én is mindent máshogy láttam. Tény az, hogy a játszótéren hallottam már én is ekkora gyereket így beszélni, a kicsik pedig aztán eltanulják tőlük ezeket a mondatokat. A viselkedésmód, amit a kisfiú produkál sem egyedi. Játszótéren már kétszer volt szerencsém ilyen kisgyerekhez, akikre vissza is emlékszem. Kedves Kérdező, a szülés, terhesség, problémamentes volt a fiúnál? Én nem is várok itt választ, csak arra is érdemes visszagondolni, hogy nem ott jelent-e meg akkor valamilyen kiváltó ok.
2014. júl. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!van nálatok valami hír?nagyon eltűntél...
2014. nov. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim válasza:
Biztos a férjedre ütött...
2016. jan. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 1Tag1 válasza:

Kedves Kérdező!

Lett valami megoldásotok a próblémára?

Mi is hasonló helyzetben vagyunk ...

2021. ápr. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:

Amikor szájonvágta a testvérét őt is szájba kellett volna vágni.

Nem azt mondom, hogy bántalmazni kell a gyereket, de ha muszáj és nem lehet másképpen, akkor így kell fenyíteni.


Kíváncsi vagyok mi lett,

Szerintem szociopata.



Ilyen gyerekekről a ID bűnügyi csatornán hallottam eddig.



Nos mi lett vele?

2023. febr. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!