Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hogy lehet egy 3 évest leszokt...

Hogy lehet egy 3 évest leszoktatni az orrturkálásról?

Figyelt kérdés
A lányom nagy bányász, eddig is az volt de most megfázott egy hete, szóval most van is mit túrni, egész nap az orrába a keze, tegnap csináltunk pár képet a családi húsvétról, hát mindegyiken az orrában matat...nem tudom honnan szedte, mo nem túrjuk vagy legalábbis zsebkendővel próbáljuk kitisztítani mikor az szükséges, de azt sem előtte...ezt kinövi majd? vagy tehetek valamit ellene azontúl hogy 40szer raszolok egy nap?
2017. ápr. 18. 19:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

én rászóltam a gyerekemre, hogy akkor semmihez nem nyúlhat, hozzám sem!, mert végigfertőz mindenkit. A takony baktériumos, amíg kezet nem mos, nincs játék, nincs meseköny, semmi.


Előbb unta meg, hogy minden dolgához kezet kellett mosnia, így gyorsan leszokott.

2017. ápr. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
utolso ez jó otlet kiprobalom
2017. ápr. 20. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!