Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hogy lehet ezt kezelni (feldol...

Hogy lehet ezt kezelni (feldolgozni)? Problémás a gyerekem, mindnki másé a legügyesebb legokosabb?

Figyelt kérdés
Kicsi még, de minden téren erősen elvan maradva. Ok is van rá, de küzdünk. Ha találokozok családtaggal, vagy felnézek a facere, vagy telefonon beszélgetek hasonló korú gyerek szülőjével, mindenhol a csúcsszuper ilyen olyan ügyes gyerekek vannak. Barátoknál is, gyerekeknél is. Én nem tudok ilyesmivel dicsekedni, facere felrakni. Telefonálás közben is csak az enyém kiabálását hallani, máshol meg ha vagyunk, akkor már szinte lesajnálnak a viselkedése miatt. ez rossz :( :( Be fogok zárkózni, ettől félek.
2017. máj. 5. 13:08
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, mindenki csak a szépet és jót mondja, ha Pistike szépen rajzol az oviban és aranyosan játszik az megy a facebookra, ismerősöknek dicsekedni, de ha végig kellett húzni az egész bevásárlóközponton üvöltve mert nem kapott meg valamit, otthon bosszúból összepisilte magát és a falnak rohant amíg ki nem ütötte magát, na azt a sírba viszik magukkal.
2017. máj. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam végig az összes választ, de leírom, hogy én mit gondolok. Szerintem ezt a kérdést itt kár volt feltenned. Keress inkább a FB-on egy olyan csoportot, akik hasonló problémával küzdenek, és ott több megértést fogsz kapni. Itt csak leírják a tökéletes anyák, hogy te milyen gonosz vagy, hogy nem tudod elfogadni a gyerekedet.

Én 2 sni-s gyereket nevelek. Diplomám van, jó állásom, 2 nyelven beszélek. Soha nem volt velem gondja a szüleimnek, jó magaviseletű, szorgalmas, csendes gyerek voltam. A férjem szintén. Erre tessék. Nagyon nehezen tudom én is elfogadni, hogy miért kaptam én ezt a sorscsapást, miért ilyenek, mit rontottam el, mivel érdemeltem ki. Nagyon nehéz, én megértelek. Arra vágytam, hogy majd én is büszke lehetek a gyerekemre, ahogy rám is büszkék voltak a szüleim. Erre napi szinten arra megyek be az oviba, hogy már megint gond volt, már megint, és megint csak az én gyerekem a rossz. A fiam kevert tanulási zavarral küzd, a lányom hiperaktív.

A kislányom a legrosszabb tanuló az osztályban, nem megy neki, nagyon nem a tanulás, emiatt szorong, és emiatt goromba a többiekkel. A fiam még ennél is rosszabb, őt gyakorlatilag minden eszközzel el akarták távolítani az oviból a magatartásproblémáira hivatkozva.

4 éve hordom őket fejlesztésre.

De mégis mindenki jobban tudja, hogy mit kéne csinálni. A kedvencem:

-Nincs is semmi bajuk, csak gyerekek. Miért nem tudod elfogadni, hogy a gyerekek ilyenek?

Ja, érdekes, 90 gyerekből csak az enyémet akarják kivágni az oviból.

Amúgy néha tudok rájuk büszke lenni. Külsőre mind a kettő gyönyörű, de nagyon. A fiam a legjóképűbb fiú az egész oviban. Szoktam kitenni képeket a FB-ra, és persze csak a közeli ismerőseim tudják, hogy ilyen gondok vannak.

Te is készíts róluk szép képeket, és tedd ki azokat.

2017. máj. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Tudom régi a kérdés de válaszolok:hasonlo cipőben járok,csak nekem elvileg egészséges gyerekem van 20 hónapos...

de egyszerüen nem fogad szót,nem figyel ránk,nem akar beszélni,utánozni se akar,nem hajlandó ételt megfogni(gluténérzékeny ráadásul,nem is ehet akármit) válogatós is és nem alszik se nappal se éjjel normálisan 20 percenként ébred....

erre mindenhol azt látom hogy posztolják hogy 2 honaposan az ismerős gyereke végigaludta az éjszakát,egy évesen egyedül eszik és mennyire szépen beszél,stb....

az utolso csepp a pohárban pedig az volt mikor a "barátnőm"-szoval ezzel se vagy egyedül- küldött egy videot a 15 hónapos gyerekéről hogy milyen szépen eszi egyedül a tölcséres fagyit.....holott tudja hogy az enyém nem is eheti de meg se fogná a kezében....gondolhatod...

2017. júl. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!