Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » 4 évesen maszturbál a gyerek,...

4 évesen maszturbál a gyerek, hogy kezeljem a dolgot?

Figyelt kérdés
A férjem kisfia 4 lesz egy hónap múlva. Két hetente van csak nálunk 2-4 napot. Elalvás előtt- napi 2x, fürdőkádban, sokszor a kertben is fogdossa a kukiját,húzogatja. Amikor azt mondom neki, hogy ne fogdosd, vagy a játszótéren "ezt nem illik". Gyagyán rám néz, hogy" ez jó nekem, nézd megnő" stb. Amikor az anyját kérdeztem, hogy kezeljem, mit mondjak neki, vagy csak hagyjam magára, egyszerűen kiröhögött, és közölte, rá nem merjek szólni, mert gátlásossá teszem. Tudom, hogy ez normális egy ekkora gyereknél, de van szitu, amikor iszonyatosan ciki. Olyanoktól várok választ,aki a gyerekénél hasonlót tapasztalt.
2010. máj. 25. 12:05
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
18%
ValoszinU a tegnapi 23-as felismerte a kerdezot es tud valamit...
2010. máj. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:
Nem ismer, mert ha ismerne soha nem írt volna ilyet. Látatlanba, ismeretlenül és főleg névtelenül ítélkezik. Ez egy olyan oldal, ahol ezt bárki megteheti. Ezt el kell fogadni, hiszen ez a website ilyen.. Ami tény az tény. Nagyon jó édesanya és imádja a gyerekét! Mident megtesz érte, talán túl sokat is, és talán e miatt önállótlanabb egy kicsit. Viszont vannak problámák, amit valahogyan le kell kezelni (lásd kérdés), és amire megoldást kell találni. Köszönöm mindenkinek a segítséget!
2010. máj. 28. 13:20
 23/45 anonim ***** válasza:
22%
az apja miért nem viszi el doktorhoz? miért nem foglalkozik vele? a férjed undorító
2010. máj. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:
Az óvónő szerint, aki szerintem a legtöbb időt tölti napközben a gyerekkel úgy véli nincs rá szüksége,az édesanyja szintén hasonló véleményen van -még pici baba, majd megtanulja amit meg kell, és a többi (lásd kérdés) életkori sajátosság- akkor hova vigyük szerinted? Te kihez fordulnál ebben az esetben? Mielőtt válaszolsz ne feledd, hogy kéthetente csak 2 napod van rá, úgy, hogy az anyja ne tudja meg. Remélem van használható ötleted, vagy bárki másnak, mert nagyon szívesen venném. De a vádaskodástól és a felesleges sértegetéstől kérlek kíméljetek meg! Arra nem vagyok kíváncsi!!!!
2010. máj. 28. 20:14
 25/45 anonim ***** válasza:
77%

hát engem a szüleim emiatt elég gátlásossá tettek!..

5 éves voltam amikor játszottam a puncimmal és anyukám rámszólt , sarokba küldött ,de még olyanokat is mondott ,hogy nem lehet az ő gyereke ha ilyen rossz vagyok. Azt is mondta ,hogy ilyet csak a bűnözők és a rossz életűek csinálnak. Én ezt elhittem és a mai napig előttük nem merek róla beszélni. Hülye gondolkodásuk volt nagyon . Aztán előfordult ,hogy 14-15 évesen maszturbálni kezdtem és amikor "korán lefeküdtem" egyből mondták ,hogy ne merjek mást csinálni hasonlók.

most 18 vagyok ,de merőben befolyásolja a dolog a szexuális viselkedésemet , gondolkodásomat.


Szóval ne szólj rá . Főleg ha nem te vagy az anyja! Tőled még rosszabbul eshet neki mint a saját édesanyjától.

Ha olyan helyen csinálja ahol cikinek érzed az sem baj, mert még kicsi és inkább te érezd cikinek mint ,hogy úgy járjon a gyerek mint én!

2010. máj. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
16%
Tanacsot konnyu adni de nem hiszem hogy barki is aki azt tanacsolta hogy ne szoljon a gyerekre,elnezne a sajat gyermekenek ahogy a jatszoter kellos kozepen fogdossa magat,mi lesz kesobb?Cukros bacsi?
2010. máj. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
71%

Ja, persze, attól lesz cukrosbácsi, mert 4 évesen fogja a kis fütyijét... hát te jó ég.... ennyi idiótát, mint itt, hihetetlen

Saját dolga, mit fog meg saját magán, az az ő teste, nem csinál kárt magában, senkinek semmi köze hozzá

2010. máj. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
68%
Óvónő vagyok . Milliószor tapasztaltam ezt . Ha alvásidőben csinálja annyit mondok : vedd ki a kezed a takaró alól . Ha a WC-nél : húzd fel a bugyidat . Különösen nem kell semmit csinálni , mondani , megszégyeníteni pláne nem . Hisz ez ebben a korban természetesen , egy idő múlva magától is abbahagyja.
2010. máj. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
46%
Aki valaszol legyen szives elolvasni rendesen a kerdest es a kommenteket!Kedves ovoneni is!
2010. jún. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
49%
Biztos le leszek tromfolva, de én rászóltam a lányomra, amikor ilyen előfordult, igenis tanulja meg minek hol a helye. Nem csak nyilvános helyen, de család jelenlétében otthon se nyúlkáljon a bugyijába, legyen a gyerekben egy kevés szégyenlősség.
2010. jún. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!