Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Van itt olyan aki őszintén...

Van itt olyan aki őszintén megbánta, hogy megszületett a gyereke?

Figyelt kérdés
Mivel anonim az oldal, így ha lehet tényleg őszinte vélemények érdeklenének. A múltkori kérdés miatt jutott eszembe, ahol az Anyuka örökbe akarta adni a 6 éves pszichopata gyerekét. Most nem olyanra gondolok, hogy fáradt voltál, vagy rossz volt a gyereked és eleged volt mindenből, hanem, hogy tényleg valamilyen fogyatékossága, vagy tulajdonsága miatt tényleg azt kívántad, hogy bárcsak ne lenne?
2017. szept. 24. 17:36
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő is érzi ez viszont bánt. Legszívesebben ordítanék. Pedig annyira akartuk. Férjem jól elvan vele. Hiányzik hogy munkába jártam, hogy egyáltalán akkor jöttem-mentem mindenhova amikor csak akartam
2021. júl. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Egyre jobb és könnyebb lesz, ahogy telik az idő. <3
2021. júl. 22. 22:03
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Te az elején bántad és később könnyebb letz, azért írtad?
2021. júl. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Nem bántam meg, de piszok nehéz volt az elején, és most már sokkal jobb.
2021. júl. 24. 21:33
 25/29 anonim ***** válasza:
19 es nagyon sajnallak es megertelek es egyetlen pillanatig el nem itellek.en irtam feljebb hogy megbantam es ez ma sincs maskent pedig mar felnott lett belole.azota vagyok szabad es boldog amiota tobb szaz kilometer valaszt el bennunket es a kapcsolatunk csak formalis. hidd el sokan vannak igy csak ezt bevallalni na az aztan annyira nagy bun hogy talan nagyobb mint maga az erzes. egyszer majd eljon az az ido amikor megnyugszol es ha szerencsed van meg is tudod szeretni az se a te hibad ha nem szereted, az csak mese hogy az anyai oszton meg feltetel nelkuli szeretet bla bla bla. Ha mar igy alakult legyel tisztesseges anyja neveld felugy ahogy legjobban kepes vagy ra, es hagyd hogy a ferjed minnel kozelebb keruljon a gyerekhez erzelmileg ugy kevesebb harul majd rad. Irhatsz nekem privatban is fordultak mar hozzam paran ilyen ugyben ha masert nem hat mert megertettem oket es mert idosebb vagyok mint a mostani anyak altalaban. Fel a fejjel es ne gyilkold magad mert minel jobban erolteted a "joanyasagot" meg a feltetel nelkuli szeretetet annal biztosabb hogy nem megy. udv, es vigyazz magadra. En 3 het utan a szoptatast is abbahagytam amikortol tapot kapott a gyerek az eletunk sokkal rendezettebbe valt raadasul en utaltam szoptatni az ettol valo felszabadulas sokat tett azert hogy megnyugodjak. egyebkent az en gyerekem tuti hogy erezte hogy mar a szoptatas gondolatatol is rosszul vagyok mert amikor tapszerre tertunk at 2 nap utan teljesen lenyugodott.
2021. júl. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
#9 vagyok, nekem azóta sokkal nehezebb! A nagyobb egy iszonyatosan követelőző nyavajgós hisztérika, a kisebbnek meg az a legújabb szórakozása, hogy mindenkit provokál...
2021. júl. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon nagyon sajnálom a picikémet mert mi nagyon akartuk, és csak reménykedni merek, hogy bennem ez az egész megváltozik, mert ha csak ránézek, már bűntudatom van, hiszen ő nem kérte az életet. Azt hiszem akkor leszek jobban ha már ki tudja magát fejezni.
2021. aug. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
36%
26 o silyenkor szoktak mondani miert vallaltad a 2. at amikor az elso is ilyen idegesito hisztigep, de ezmar eso utan koponyeg lenne. Ha teheted tolts minel tobb idot tavol tole (ovoda, bolcsode stb, esetleg babysitter,vagy rokon igenybevetelevel) erre ez a legjobb megoldas. Nem erdekes hogy errol ki mit gondol, en is voltam ugy hogy ha nem akartam volna ugy megrazni hogy megserul bele akkor otthagytam valakinel legalabb par orara hogy ne is lassam. most latom mennyi ilyen gonddal kuzdo anya van nagyon sajnallak benneteket mert 100 % ig megertem az erzeseiteket.
2021. aug. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
27 es neked is azt tanacsolom amit azelozo valaszban irtam a 26 os nak. minel tobb idot probalj tavol lenni tole, ha szereted a munkadat es van lehetoseged menj vissza dolgozni. es megcsak veletlenul se akarj masik gyereket mert ezek az erzesek meg fokozodnak egy masik ujszulottnel ahelyett hogy csokkennenek.
2021. aug. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!