Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Valóban nyáron válik a legtöbb...

Valóban nyáron válik a legtöbb gyerek szobatisztává?

Figyelt kérdés
Nektek melyik hónapban lett az?

2022. nov. 3. 17:19
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
72%
Jaj persze. Rengeteg cukorterhelésem.volt más okból, múltkor éhomi cukrom a minimum volt, sose volt semmi bajom. Egyszerűen szeretem a vizet, nem szeretem ha száraz a szám és ezért sokat iszok, ergo sokat pisilek. Lányomnak is volt vizsgálat, semmi baja. Egyszerűen szeretjük a vizet... De írtam utána hogy ő inkább két óránként pisil, az bárhogy számolom legalább 8-9 pelenka, ha az est3t is nézzük. Ennél azért sokkal jobb a 2-3.
2022. nov. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
72%
Vagyis na, sokkal jobb a 2-3.
2022. nov. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
32%

"meg nappal nagggyon max 2 (délelőtt és délután)"


"h sztem nagyon undorító ha valaki három óráig rajtahagyja a hugyos pelenkát a gyereken,"


Csak úgy ide teszem. A két hozzászólás egy embertől származik.

2022. nov. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
30%
33... Értelmezd már. Ezek TISZTA pelenkák, hiszen bilizik a lányom. Csak akkor cserélem le, ha véletlenül belepisil-kakil. (Alváskor mindig pisil, tehát délelőtt, délután és este fogy 1-1 darab)
2022. nov. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
19%

Hát felőlem ráfoghatkátok h nem érett rá. Egy 3 azaz 3 éves gyerek. De egyik napról a másikra 3 év 4 hónaposan már ellehet tőle venni, mert anyuka űgy gondolja hogy "Most értél meg rá és kész"

Nevetséges.

Az nem kondicionálás h szól a gyerek és akkor elmentek bilizni. Az viszon egyenesen visszataszító hogy a lusta anyuka inkább pelenkázza a 3 évesét, mint hogy megpróbálná wcre szoktatni (mert így nem kell rá annyit mosni, nem kell utánna takarítani, ne adj isten SZALADNI VELE) Inkább 4 hónappal később egyik napról a másikra elveszi. Ha az ovi miatt nem lenne sürgős, lehet csak 6 évesen vetted volna le, mert addigra tuti megérik rá!

2022. nov. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!