Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Apukák! Hogyan reagálnátok,...

Apukák! Hogyan reagálnátok, ha megtudnátok, hogy a feleségetek arra tanítja a fiatokat, hogy ülve pisiljen?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 19. 22:14
1 2 3 4 5
 31/45 jalsopeti válasza:
37%
Egy fiú pisiljen állva. Nincs bajom azokkal kik ülve csinálják de a véleményem szerint csak a higénia miatt nem kéne a gyereket elszakítani a biológiailag természetes pisilésmódtól.
2014. ápr. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim válasza:
85%

Piszoárba, természetben állva, otthon ülve. 22 éve. Semmi bajom, csak nem fröcsög ide oda.


22f

2014. ápr. 23. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim válasza:
50%
Helló ! Tényleg nagyon vicces h a válaszok javarésze nőktől származik :D pedig a kérdés nem is nekik volt feltéve :P Szerintem rossz helyen tetted fel a kérdést , Vekerdy Tamás biztosan adna számodra egy igazi választ ! Szerintem , láss bennem egy jó formában levő pasit , aktív szexuális élettel, második kislányomat várva is azt mondom neked h nem tudom milyen férfi lesz a fiadból ha még gyerekkorában sem veszi kézbe a férfiasságát ! Üdv
2014. ápr. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
80%
Úr Isten irányt vált a nemisége?!?!?!? Ez mekkora egy baromság nagy gond lehet a fejedben ha ezt gondolod. A mi családunkban az összes fiú ülvee pisil kivéve nyilvános illemhelyen mégpedig azért tanította a nagyapám ülve pisilrni a fiait hogy szerencsétlen nagyanyámnak a napi 16 óra gyári munka után ne a hugykövet keljen takarítania hétvégén mikor otthonvan mert ugye a gyerkőcöknÉl előfordu hogy jobban mellé mehet állva. És az én apám is így tanította mind három fiú testvéremnek..az hogy föl érik állva tök jó de nem ciki ülve pisilni. És a testvéreim is így tanítják a gyermekeiket.
2014. ápr. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
80%

Viselkedés-pszichológusként és viselkedéselemzőként én az előzővel értek egyet!

egyáltalán nem baj, hogy a gyermek ülve vizel.

2014. ápr. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
27%
Valóban úgy néz ki hogy nők válaszolnak és azok közül is a lustábbak. Ugyanis javarésze azt nehezteli hogy a gyerek "mellé" pisil és neki kell törölni !!
2014. ápr. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
68%
Én is mindig ülve szoktam pisilni. F.
2014. ápr. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
37%
utolsó! helyesen teszed!
2014. ápr. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
70%

Én egészen 20 éves koromig (első komoly kapcs.) azt hittem, h a férfiak is ülve pisilnek, kivéve a szabadban állva.

Ugyanis az én apukám világéletében ülve pisilt.

Nálunk sose volt lepisilve az ülöke otthon.

Aztán az első komoly kapcsolatomnál döbbentem rá, hogy vannak férfiak akik állva pisilnek. Először csak arra csodálkoztam rá, h miért van lepisilve az ülőke? Vagy épp miért van felhajtva az ?

Sztem elég gusztustalan az állva pisilés, és nem is higiénikus. Az a férfi aki nem tud átszokni az ülve pisilésre ne várja el,hogy a bnője/ felesége/anyukája akarítsa a wc-t utána.

2014. ápr. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 saveme ***** válasza:
28%
Hát, ez meglepő. Amik itt íródnak. A férfi hagyományhoz tartozik az állva vizelés, ehhez képest b_zisnak tűnik az eleve erre szoktatás anyai oldalról. És önző is, mert magára gondol inkább az anyuci. Hogy fel van-e hajtva az ülőke ez is egy nemisoviniszta és egyben szeretetbeli kérdés. Ha kölcsönös szeretet van, akkor eleve nincs ilyen harc, de a fent és lent két állások valójában egyenértékűek, mindkét esetben kell valakinek nyúlkálnia hozzá. Az egy kedves gesztus lehet a férfiaktól, hogy maguk után lehajtják, vagy akár az is, hogy jófejségből ülve vizelnek, de ezt elvárni tőlük az nem jó üzenet. Másrészt ha az ember mellélő, akkor illik takarítani utána. Az ülve vizelést tanítani szerintem egy célt tévesztett feminista vonal, ami sok rossz gyümölcsöt hozott nekünk a xx. században. Én kreatívan úgy oldottam meg, hogy a mosdókagylót használom pisszoárnak. :)Senkinek soha fel nem tűnik, kevesebb víz is kell az öblítéshez, és azóta rájöttem, hogy a vizelet nem is annyira gáz anyag, mint aminek tartjuk. Sivatagban szomjazva pl. 1-2 nap után itt mindenki meginná a sajátját. :P
2014. ápr. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!