Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Apukák! Hogyan reagálnátok,...

Apukák! Hogyan reagálnátok, ha megtudnátok, hogy a feleségetek arra tanítja a fiatokat, hogy ülve pisiljen?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 19. 22:14
1 2 3 4 5
 21/45 anonim válasza:
85%
Ó. Az anyuka arra tanítja a kisfiút, hogy megbecsülje mások munkáját. Ezt nem érzem hibának, bár a mai világban elég szokatlan. Szerintem semmi baj nincs ezzel, ha otthon vécékagylóba pisiltek. Arra kell figyelni, hogy piszoár esetén ez a szokás ne rögzüljön, ott továbbra is maradhat az állva pisilés.
2014. ápr. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem itt csak anyukák válaszoltak :D

Én is az vagyok, nálunk a páromtól lesték el a fiaink az állva pisilést, nekem személy szerint fura (kicsit férfiatlan) lenne az ülve pisilő férfi, még ha pici is.

Ha arról van ebben az esetben szó, hogy az apa azt szeretné inkább hogy a gyerek állva pisiljen, akkor tanítsa meg ő, mármint egyeztessenek, hogy ez az ő feladata :)

2014. ápr. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk még az oviban is ülve pisilnek a fiúk (főleg a kicsik), nem cikizik egymást emiatt. Pedig direkt megtanítottam ovi előtt állva pisilni, de aztán szólt az óvónő, hogy mindig lepisilte a nadrágját, így rátértek az ülve pisilésre. Azóta is oviban többségben ülve pisil (kicsi a wc, azzal nem boldogul), itthon és bárhol máshol állva.
2014. ápr. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
21%
Itt H-ban már a férfiak sem férfiak !!!
2014. ápr. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
67%
az én párom is ülve pisil. de pl útközben megállunk akkor természetesen nem gugol be egy bokor mögé :) lassan nekünk is lesz fiúnk, mi is én is ülve tanítom majd pisilni amíg nem lesz olyan magas és "határozott" hogy megtudja oldani biztonságosan a dolgot. és ebben nincs semmi gond szerintem.
2014. ápr. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
67%
én fiam is ülve pisil, én megmondtam apának, hogy döntse el ő, hogyan szoktassuk, ő ezt javasolta. elvégre jobban ért hozzá mint én.
2014. ápr. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
20%
Már az is hogy többségében nők válaszoltak igazolja hogy itt NŐURALOM van !! Hová tüntek az igazi férfiak ???
2014. ápr. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
80%

Kedves 43%-os!

Az igazi férfiak nem a gyakorin lógnak...úgyhogy máshol vadássz magadnak igazi férfit, akár nő vagy, akár férfi! :D

2014. ápr. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
67%
Nem kell túl nagy jelentősséget tulajdonítani neki. Ha bent ülve pisil, nyáron az udvaron úgy is állva fog pisilni. Ha még most szoktok le a pelusról akkor jobb is ha a bilire rá ül. Az óvodában úgy is magától fog állva pisilésre szokni. Sőt! Néha az is előfordul hogy több kisfiú pisil egyszerre egy wc-re és egymást is eltalálják. Ne aggódj rajta! Szépen ki fog alakulni minden. Látni fogja hogy választási lehetőségei vannak és élni is fog vele. Az elején teljesen normális ha ülve tanulja meg.
2014. ápr. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
13%

Kedves 22-es, és Mindenki!


Én a 12-es válaszoló vagyok, antropológus, és nem vagyok szülőanya, sem nőnemű szülő vagy gyermeknevelő. Számomra a gyermekvállalás, vagyis a szaporodás, kizárólag a fajfenetartást szolgálja, mely az adott emberi populáció egyedeinek fennmaradásáért felelős, emocionális és kötődési kapcsolatokat kialakítva.

Természetesen ettől függetlenül a korábban leírt válaszomat fenntartom, csak jelezni kívántam, hogy a gyermekvállalás tapasztalati hiánya ellenére közöltem a véleménymet.

2014. ápr. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!