Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Apukák! Hogyan reagálnátok,...

Apukák! Hogyan reagálnátok, ha megtudnátok, hogy a feleségetek arra tanítja a fiatokat, hogy ülve pisiljen?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 19. 22:14
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
19%

Évszázadokig a nőknek semmi joguk nem volt most itt

Magyarországon meg már nőuralom van. Ezt tükrözi hogy itt is javarésze női hozzá-/mellé/ beszélő van és erőltetik "igazukat" !!

2014. ápr. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
100%

Miért baj? Szobatisztává válás időszakában ez a normális. De ha nagyobb, ő maga fog átszokni, hogy ő is állva pisiljen, ahogy az apja, ovistársai...stb.

Nem értem mi a bajod!?

Ha meg azt látja, hogy a felnőtt férfiak ülve pisilnek, mi van abból!? Legalább nem megy mellé....

2014. ápr. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
25%

"Aztán az első komoly kapcsolatomnál döbbentem rá, hogy vannak férfiak akik állva pisilnek."


Tehát meleg vagy ,rendben.

2014. ápr. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim válasza:

OFF!

31-es! Remélem van egy kis rés a wc ajtótok alatt ahol kifolyhat az a rengeteg vizelet, mert a jelek szerint téged nem nagyon izgat a tisztasàg.


Egyébként az "állvapisilők" miatt nem lehet sok helyen elmenni nagy dolgot üríteni, ha szükséges, mert vannak köztük azok akik mégcsak le sem törlik a vizeletet ha mellémegy, de gondoljunk bele.. ha letörli, attól a baktériumok még ott vannak, és szerintem senki sem szeretne olyan wc ülőkére ülni, amit épp az előbb pisilt le valaki!!! Nálunk a suliban (ugyanis mégcsak 15 vagyok) azért nem lehet nagy dolgot végezni rendesen, mert le van vizelve az ülőke, sőt az is GYAKORI, hogy FOLYIK A VIZELET A WC ELŐTT a padlón!!!! Milyen dolog ez? Egy szakközépiskolás nem talál bele a wc-be? Hova fejlődünk? xd Már gyakorlatilag ha szükséges, sehol nem tudok elmenni nagy dolgot intézni (anélkül, hogy ne raknék rá wc papírt), mert biztos vagyok benne, hogy az ülőkére valaki aznap már rávizelt! -_-"

2014. máj. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim válasza:

Tisztelet a kivételnek, aki beletalál, vagy legalább letörli, hogy tudatban egy kicsit azt hihessem, hogy nagyjából tiszta az ülőke!


Egyébként itthon én is ülve vizelek, ha van piszoár, akkor meg álldogálok. Nincs ezzel semmi gond!

2014. máj. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!