Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Apukák! Hogyan reagálnátok,...

Apukák! Hogyan reagálnátok, ha megtudnátok, hogy a feleségetek arra tanítja a fiatokat, hogy ülve pisiljen?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 19. 22:14
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
54%
6-os! Na ja, nem lesz pisis semmi, vagy csak nem veszed észre, vagy csak kicsit igénytelenebb vagy. Evidens, hogyha magasabbról indul a sugár, akkor bizony fröccsen (csempére, vécédeszkára, földre, stb.). Erre mondta az egyik showder klubos, hogy vendégségbe frottír zokniba kell menni (na szerinted miért???).
2014. ápr. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
64%

Antropológiai értelemben a hímnemű emberi egyedek azért képesek állva vizelni, mert a hímvesszőjükkel a vizeletet célzottan tudják irányítani egy tőlük távolabb eső területre, melyre a nőnemű emberi egyedek az adott típusú nemi szerv hiányában nem képesek - önmaguk levizelése nélkül.


Személyes véleményem az, alapozván az előző kijelentésre, hogy az Ön családjában a nőnemű szülő mindössze el akarja kerülni, hogy hímnemű utódja a mellékhelyiséget és főleg a WC környéki területet szennyezetté tegye.


Más szóval, az Ön felesége - már tudatosan, előregondoltan - azért taníthatja a közös fiúgyermeküket ülve vizelni, mert nem szeretné, ha gyermeke a WC mellé vizelne (és azt az Ön feleségének kelljen eltakarítania).

Tehát "(fürdő)szobatisztaságról" lehet szó.

De persze egyéb lehetséges okok is felmerülhetnek.

2014. ápr. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
65%

Az én férjem is ülve pisil mégpedig a higénia miatt.

Írta is valaki,hogy ha magasabbról jön a "sugár", akkor visszafröccsen, meg ha kicsit is meginog az ember, akkor simán le tudja pisilni a wc peremét, rosszabb esetben jut egy pár csepp a padlóra is. Na annak azért már fél nap után szaga, és bár takarítok rendszeresen, nem minden nap sikálom ki a wc-t!

2014. ápr. 20. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem is sokkal higiénikusabb ülve pisilni egy wckagylóba. Állva pisilni piszoárba és a természet lágy ölén kell.
2014. ápr. 20. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
18%
Hogyan reagálnék, ha megtudnám, hogy a feleségem a fiamat ülve pisilésre tanítja???
2014. ápr. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
88%

Előzö folyt.köv.

Ha már ilyen infót "megtudok", akkor valószínű nem veszem ki a részem a gyermek neveléséből, vagyis sosem volt alkalmam megpisiltetni a fiúgyermeket...

Ember te láttál már közelről gyereket? A szobatisztaságra való áttérés nem egy egyből, egy kisfiú nem fog egyből állva vizelni és célozni...megjegyzem semmi problémája nm lesz később sem abból, ha nem állva pisil! Nem ettől lesz valaki meleg.

Esetedben örülnék, hogy a gyermek szülei közül legalább az egyik foglalkozik a gyermekkel...

2014. ápr. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
85%

Az én fiam elég későn lett szobatiszta, 3 évesen.

Akkor már ott tartottam, hogy mindegy hogy, csak a wc-be pisiljen!

Most 4 éves, tud pisilni ülve is, állva is.

Nem hiszem, hogy problémát kéne csinálni ebből, a gyerekek elég kíváncsiak ahhoz, hogy mindent kipróbáljanak, majd megtanul állva is pisilni.

2014. ápr. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
100%
Bilibe hogy pisilne állva úgy, hogy semerre se fröcsögjön? Meg elég sok kihívás van a szobatisztaságban a gyerek részéről is. Először tanulja meg, hogyha inger van, akkor bilibe kell pisilni, aztán majd jöhet a cifrázás.
2014. ápr. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
86%
nekem lányaim vannak ugyan,de soha fel sem merült bennem,h mikor egy kisfiú a szobatisztaságot tanulja 2-3 évesen(netán korábban),bilibe,akkor állva tanítaná bárki is...öcsém is ülve tanult pisilni,felnőtt korára én úgy tudom képes rá állva is,sőt a barátnőjét elnézve még meleg sem lett tőle...:D
2014. ápr. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
87%

Off: 61%os. Te komolyan gondolod, hogy az a férfi, aki úgy tanítja a fiát, hogy ülve pisiljen, meleg? Remélem nem fiad van. Mi lesz, ha attól függetlenül, mert állva pisil meleg lesz, mit csinálsz? Kitagadod? Eszem megáll, hogy valaki így gondolkodjon, ez szomorú :-(.


Kérdező! Ha ez téged zavar, akkor talán te is vegyél részt a szobatisztaságra nevelésre, bár azt gondolom nem akarsz. Akkor fogadd el, hogy a feleséged is csinálja.

2014. ápr. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!