Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » FONTOS! Mit csináljak ha 27...

FONTOS! Mit csináljak ha 27 hónaposomat még nem érdekli a szobatisztaság?

Figyelt kérdés
néha belepisil a wc-be de ennyi!próbáltam hogy vegyük le a pelust de az istenért sem engedi?hogyan lesz így szobatiszta?mit csináljak?adjatok tanácsot!
2014. okt. 6. 10:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is várj még. A fiam januárban lesz 3 éves, most 1-2 hete lett szobatiszta. Mi néha levettük a pelust (nyilván a nyár épp kedvezett), akkor érezte, látta, amikor pisilt, onnan kb. 1 hónap volt, hogy már szól is. Nem vagytok elkésve még vele, nem írtad, de a fiúknál pl. egyébként is később jön az "ihlet":)
2014. okt. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Amikor a kislányom 2 éves lett, én is próbálkoztam, de naponta kb. 20 kis bugyit mostam ki... :D

Aztán olvastam valahol, hogy "ha 2 évesen kezded el, 3 évesen biztos a siker, ha 3 évesen kezded el, akkor is 3 évesen biztos a siker." Na, erre én szépen visszaadtam rá a pelust, és 3 éves korában 2 hét alatt tökéletesen szobatiszta lett!

Azóta van még két babám, és eszembe se jutott 2 évesen levenni, 3 éves kor körülre tuti biztosan megérik erre! :)

2014. okt. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!