Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Hogyan kell bilire szoktatni?...

Hogyan kell bilire szoktatni? Elfelejtettem hol olvastam, annyira emlékszem reggel-este ültessük rá. Egyéb ötlet?

Figyelt kérdés
2015. márc. 24. 12:51
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
szerintem meg jo ha elotte mar gyakoroljuk ,megszokja!az unokatesomnak 2 eves a fia,es nem reg kezdte a bilizest es nagyon nehezen megy nekiek!a kisfiu nem hajlando a bilin ulni,uvolt,ordit!sunyisan elbuj es bekakil a pelusba!az en kislanyom minden nap mar ugyan abban az idoben kakil es bilibe!nem latok benne semmi rosszat!mert nem orakig ul rajta,10 perc max!es nagyon szereti!tudom hogy meg nem erti de mar nem fog orditani a bilitol!
2015. ápr. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
es milyen pszichés betegségrol beszelsz?????
2015. ápr. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!