Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Hogyan kell elkezdeni a...

Hogyan kell elkezdeni a szobatisztaságra szoktatást? Tapasztalt anyukák írnátok?

Figyelt kérdés

Nem tudom ,hogyan kell, hogyan álljunk neki? Wc-re tehető ülőkét vettünk.. Ha mondom ,hogy nem kell kakilni? Akkor megy és hozza nekem az ülőkéjét és viszi vissza velem együtt a mosdóba.. Ha leveszem a pelust és ráültetem kapaszkodik, fél, nagyon, sírni kezd..

Akkor ugye leveszem, pelus stb.. Aztán mondjuk délután megint... Nem kell pisilni? Menjünk pisilni és megint el játszuk ezt.... Tehát tudja mit akarok, meg is próbáljuk, de mindig erős kapaszkodás és sírás a vége.. Én meg le is kapom a wc-ről nehogy megijedjen vagy elmenjen a kedve az egésztől..

A bili hasznosabb volna?


Igazából azt sem tudom, hogy egyáltalán így kell csinálni? Lehet tök borzalmas amit eddig csináltam?



2016. máj. 5. 22:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Másfél évesen hagyd még ezzel békén. Egy ekkor a gyerek nem érti, hogy még, hiába viszi oda neked az ülőkét. Akkor lesz szobatiszta, amikor agyilag megérik erre,felsimeri az ingert és vissza tudja tartani.


Én mondjuk először bilivel próbálkoznék, de simán várnék 2 éves koráig, ha akkor sem megy, akkor 2,5 éves koráig is akár. Most még nagyon kicsi!

2016. máj. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem minden gyerek szereti a bilit. A fiam látja a lányomtól hogy wc-re ül és nem hajlandó bilire ülni. A lányom is a wc szűkítőn volt hajlandó ráülni.
2016. máj. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
ha 3 évesen nem lesz szobatiszta, esetleg akkor kell rászoktatni, előbb felesleges. ha ő akarja, gyorsan megy (nekem 33, 34 hósak voltak)
2016. máj. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Enyem is wc rajongo
2021. júl. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!