Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mit tehetnék még? Vagy egyszer...

Mit tehetnék még? Vagy egyszerűen várni kell?

Figyelt kérdés

3,5 éves a kisfiam.

Nagyon kis okos, viszont nem hajlandó a wc-t használni.

Pisinél sosem szól, csak ha már pisilt. Kakinál megy a szobájába, becsukja az ajtót, kakil ès szól, hogy bekakilt.

Múltkor mikor bement utana mentem, raültettem a wc-re és így sikerült kakilni a wc-be. De visszafoghatta nert rá egy órára bekakilt.

Hiába kapott matricát, dícséretet. Körbe ugráltam kb hogy mennyire szuper..semmi.

Inkább azt mondja ajándèk nem kell csak pelenka. Németországban élünk, jár oviba, cserélik neki a pántos pelenkát, azt mondták ne stresszeljek rá, sokszor előfordul, hogy valamelyik kicsinél nehezebben megy, csak már örülnék!


Ja és ha kis gatyát adtam rá is tuti bepisilt mindig. 5.után pelenkát kapott és abba meg kakilt rögtön.



2019. febr. 12. 18:14
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Szobatiszta lett a kisfiam, pár nap alatt február végén!


A rosszindulatú-okoskodó kommentekre inkább nem válaszolok!

2019. márc. 21. 10:32
 12/15 anonim ***** válasza:
71%

Most olvasgattam végig és én is a kérdezővel értek egyet, meg kellett várni míg megérett rá a kicsi. Miért lenne a szülő hibája? Nővérem is ideges már, szintén 3 és fél éves a kisfia és ugyanez van mint a kérdezőnél volt. Ő is már mindent bevetett, pl. megvette a "Pá, pá bili" könyvet meg bilidalt énekelnek stb... Az én fiam 22 hónapos és néha-néha ráül a bilire, de még nem pisilt bele, inkább széknek használja. Én sem fogom erőltetni.

Ez meg hogy régen így meg úgy volt.... hallottam olyat is aki azt állította hogy az ő gyereke 3 hónaposan szobatiszta volt. Nos, nem akartam megsérteni az idős hölgyet, így végighallgattam, de ebből is látszik hogy az idő mennyire másítja az emlékeket, hiszen 3 hónaposan még ülni sem tudnak a babák nemhogy ráülni a bilire.

2019. ápr. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszi :)


De ügyes!

Szerencsére megérett rá, és semmi ilyen gondunk nincs!

2019. máj. 1. 12:48
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Akinek nincs a fejében, legyen a lábában.
2019. máj. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
60%
Most jó nagy baromságot mondtál.
2019. okt. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!