Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nem szeméremsértő nyilvános...

Nem szeméremsértő nyilvános helyen szoptatni?

Figyelt kérdés
Nektek mi a véleményetek erről?

2019. szept. 28. 10:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
80%

Hát ha olyan társaságban voltunk akkor mindenki szoptatott a másik előtt kendő nélkül, viszont elég diszkréten. Vendéglőben még nem került sor, de ha kerülne, vagy a padon a parkban, akkor igyekeznék a legészrevétlenebb maradni.


De ha más szoptat nyilvánosan az nem zavar, egyszer zavart, mikor a terhességi hanyingerrel kuzdve a buszon mellettem csapta ki a nő a melleit semmi takarás nélkül. Hamarabb le is szálltam, mert a gyomrom nem bírta el azt is. Egyébként ha szoptat valaki, nem zavar. Ez az egy eset ami igen, mikor szó szerint kicsapjak a mellüket a nők

2019. szept. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Személy szerint nekem is az a véleményem, hogy ha vki kulturáltan csinálja, eltakarja vmivel, akkor nincs semmi baj evvel, hiszen ennie kell annak a gyereknek. És persze, ha nem mondjuk egy bevásárlóközpont közepén áll neki az illető, hanem vmi félreeső helyen. Csak azért merült fel bennem ez a kérdés, mert sok olyan véleményt hallottam, hogy nincs avval semmi probléma, ha vki a nyílt utcán vagy forgalmas helyen előkapja a mellét szemérmetlenül. Én ezt nem tartom helyesnek. A mell egy intim testrész, szerintem egyáltalán nem kíváncsi rá senki. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2019. szept. 28. 12:46
 13/19 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem semmi baj vele


De lehet ezt diszkréten ( kendő nélkül is)


Engem otthon sem vesznek észre

Pedig tesómat kifejezetten zavarja, de vokt, hogy szólni kellett neki,hogy menjen ki,'ert eyébként szoptatok. 😅


Ha valaki csak kipakolósan tud szoptatni. Az oldja meg, hogy takarásban legyen.


Buszon illetlenség

Enni is az...

2019. szept. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
91%

"Kinek a szeméremérzését bántja ? Az emlő nem nemiszerv, hanem az utód táplálására szolgáló módosult verejtékmirigyeket tartalmazó szerv."


Akkor tegyél ki a Facebookra egy fotót róluk, ha "csak" táplálásra szolgál.


Viccet félretéve a mellnek a szexuális kapcsolatban is szerepe van, szerintem nem kell részleteznem. Tehát téves, hogy "csak" az utód táplálása a szerepe.

2019. szept. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Akkor hamburgert is ciki utcán enni.
2019. okt. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
15-ös: miért? Kifejtenéd bővebben?
2019. okt. 10. 14:50
 17/19 anonim ***** válasza:
51%
A nyilvános szoptatás (mikor kipakolod a csöcsödet is, hadd "csodálja" mindenki), azontúl hogy ciki, szeméremsértő is! Merem feltételezni normális ember kicsit sem kíváncsi egy szoptató nő (sokszor köldökig logó) tögyeire... A hamburger evésről ellenben ezek egyike sem mondható el, tehát el nem tudom képzelni hogy képes valaki egy nyilvános csöcskidobós szoptatás és az evés között párhuzamot vonni...🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤷🏽‍♀️
2019. okt. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
15 vagyok. Nagyon sokszor szoptattam nyilvánosan, sosem dobtam ki a csöcsöm mindenki elé. Nem az vezérelt, hogy mutogassam magam. Éhes volt a gyerek - megetettem. Mint ahogy járókelők esznek hamburgert vagy amit épp megkívánnak az utcán.
2019. okt. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
15-ös: de gondolom, nem dobtad ki, hanem eltakartad és nem a legforgalmasabb helyen csináltad, hanem kicsit eldugottabb helyen. És akkor evvel nincs is semmi probléma. De hamburgert lehet enni milliós tömegben is. Ezért nincs párhuzam van a kettő között.
2019. okt. 10. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!