Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 13hónaposan őrűlt cicifüggő.1d...

13hónaposan őrűlt cicifüggő.1deci ál több folyadékot nem iszik meg egy nap, csak cici, cici, cici. Van, hogy egy órában 10x is kéri. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szerintetek le kellene szoktatom teljesen? Csak áll előttem és üvölt, hogy ciciiii amig meg nem kapja. Van , hogy neki áll vetkőztetni, akár nyílvános helyen is megpróbalja felhúzni a felsôm. Tanácstalan vagyok

2019. okt. 25. 23:26
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
Igen, 5hónapos múlt csak anyatejes, még nem kezdtem el hozzátáplálni. 2héttel a második születésnapja előtt született a tesó, amikor hazajöttünk a kórházból és megetettem a kicsit, akkor ő is szopni akart. Elmagyaráztam neki, hogy a tesó csak ezt tudja enni, ha megeszi akkor nem jut a babának, ő viszont tud mást is enni. Elsőre megértette, többet nem is próbálkozott. Egyáltalàn nem féltékeny eddig, csak a játékokra. Most kezdődött nem rég a "minden is az övé" korszaka 😃
2021. febr. 20. 18:54
 32/32 anonim ***** válasza:
37%
Orulok, hogy igy minden rendbejott, kulonosebb "haboru" nelkul. A "minden is az ove" korszak meg majd elmulik egyszer. Jo anyuka vagy, jol csinaltal eddig is mindent, ezutan is menni fog! Jo egeszseget es boldog eletet kivanok mindannyiotoknak! <3
2021. febr. 21. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!