Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Másnak is unalmas már az...

Másnak is unalmas már az anyatej istenítése?

Figyelt kérdés
Jó orrcseppnek,fülcseppnek,fürdetőszernek,popsikrémnek,ha beteg a baba nem kell gyógyszer mert az anyatej az stb...Enyém tápszeres, elmúlt 1 éves egyszer sem volt beteg. Anyatejes ismerős már 3szor. Meg h nem alakul ki a kötődés..aha, még n volt egy éves, magától jött bújt,puszit adott, ha többen voltunk jelen a családból akkor is hozzám jött inkább.Azóta is bújós puszis de egyedül is felfedez. És ha olyan jó szoptatáa akkor miért kell hatalmas áldozatnak beállítani,és irigykedni,leszólni azt aki nem csinálja? Mert szerintem azok a beszólogatósok akik nem elégedettek. Vagy nagy hősnek gondolják emiatt magukat és csak hátbaveregetés maguknak,h én erre képes vagyok, és mikor a baba már akkora h elutasítaná akkor is erőltetik mert mit fognak szólni h már nem szoptat..és 2 éves gyerek szól h szomjas és nem vizet hanem mellet kap 😯 Ezek a példák a környezetemben vannak. Biztos azvanyatej összetétele a legjobb,de nem az egyetlen opció,és nem sokkal marad le a tápszer.

2019. dec. 13. 06:01
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
 151/155 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem te érzed magad kevesebbnek amiért nem szoptatsz, azért árad belőled ez a sok ostoba lepety.


Vedd már észre hogy ez nem valami verseny. És ne szóld le aki szoptat!

2020. máj. 28. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/155 A kérdező kommentje:
Óoo,szó nincs róla,hogy én ezt bánnám. Összefoglalva,azt nem bírom,hogy bemesélik,hogy milyen jó, de belül utálják,alig várják a végét,de ezt persze nem ismerik be ezért inkább magasztalják és azoknak szólnak be akik köszönik enélkül is jól megvannak a babával együtt.
2020. máj. 28. 10:45
 153/155 anonim ***** válasza:
35%

A szoptatás fárasztó, nyűglődéssel, lemondással jár. DE! Ez a természet rendje. Aki ennek ellenszegül, annak az értékrendjével baj van. És valószínűnek tartom, pszichésen sincs rendben, ha nem működnek az ösztönei.


Egyébként igenis vannak jó pillanatok, amit a szoptatás ad.

2020. máj. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/155 anonim ***** válasza:
70%
9 hónapos a babám és IMÁDOM szoptatni. Elszomorodok a gondolattól hogy egyszer vége lesz. Az meg nem bemesélés hogy mennyire hasznos az anyatej. Az mind bizonyított tény. De persze aki így van vele hogy fujfuj szoptatás meg milyen undi az inkább azt mondja hogy ez mind kamu. Mert mindenki hülye csak ő helikopter
2020. máj. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/155 anonim ***** válasza:
71%

Én elhiszem hogy te jól megvagy így is, de azért az anyatej a legjobb, legegészségesebb, legkönnyebb táplálási mód, ezt csak te vitatod hogy nem így van, senki más.


És csak annyira vártuk a végét, amennyire nem azt, hogy kevergessünk, vizet forraljunk, kiméregessünk.


Én tiszteletben tartom mindenki döntését hogy miként táplálja más a babáját, mindenki ahogy tudja, úgy oldja meg.

De abban nem értek egyet hogy a tápszer egyenértékű lenne az anyatejjel.

2020. máj. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!