Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki időre szoptat, ott két...

Aki időre szoptat, ott két szoptatás között mit csinál, ha sír, üvölt az újszülött?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogyan lehet nem igény szerint szoptatni. Hallgatod a sírást akár egy órán keresztül?
2020. márc. 26. 14:00
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
51%
Ugyan ráér még a napirend. Az én babám 6 hónapos. Lassan 7. Míg el nem kezdtük a hozzátáplálást, csak a fürdés volt fix időben. Mostmár a kóstolás is be van lőve egy időre. Nyugi. Ki fog majd alakulni
2020. márc. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
76%
El se olvasom miket írtak... Én 8 hónapos koráig igény szerint szoptattam, utána időre. Igaz ez szerintem már más mint egy pici babával. Megvolt, hogy mikor eszik szilárdat és mikor szoptatom,, kitapasztaltam az időket. Ha tudtam, hogy nem éhes akkor vízzel kínáltam, ha tudtam, hogy aludnia kell akkor ringattam/simiztem/énekeltem neki. Ha tudtam, hogy vigasztalbi kell akkor felvetysm, megamhoz öleltem és szavakkal nyugtattam meg. Nem volt semmi sírás. Mindjárt 15 hónapos, reggel és este még szopizik. 😊
2020. márc. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Amikor tudom, hogy jól van lakva és a pelenka tiszta, és mégis sír, akkor én is mindig énekelek, ringatom, felveszem, sétálok vele, simizem, beszélek hozzá, grimaszolok satöbbi. De ha olyanja van, akkor nem tud megnyugodni, csak cicin, akkor is, ha már nem éhes...
2020. márc. 28. 22:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!