Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Édesapátok kérte, hogy nézhess...

Édesapátok kérte, hogy nézhesse a szoptatást?

Figyelt kérdés
Nem akarom, hogy nézzen, de neki egyértemű lenne és nem érti, mit problémázok ezen.
2020. ápr. 10. 08:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Neeeeem!Engem még anyám is zavart.Páromon kívül senki előtt nem szoptattam!Apámnak mondjuk ilyen meg se fordult a fejébe,szerintem kicsit beteg.😳
2020. ápr. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szerintem is beteg dolog!
2020. ápr. 10. 08:20
 3/16 anonim ***** válasza:
20%

Igazán nem vagyok az a magamutogató fajta. De amikor sógornőméknél voltunk, senkinek eszébe sem jutott, hogy a férjét kizavarjuk, amikor szoptattam. Ő is kedvesen mosolygott ránk. 5 gyerekes apuka. És azóta se bámul... :D

Nyilván ha FOLYTON nézni akarna apuka, kiakadnék, de miért ne nézhetné meg, ahogy megeteted egyszer? Kedves dolog, szép dolog, meghitt dolog, hidd el, nem a melledet fogja párás szemekkel lesni, hanem a kis trónörököst. :)

2020. ápr. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%

Nem értem.

Szóval odament hozzád, és konkrétan mondta, hogy hadd nézze ahogy szoptatsz? Ebben az esetben beteges.

Amennyiben viszont csak nem ment ki a szobából, vagy nem értette neki miért kell mennie ha másnak nem, akkor nem gáz. Egyébként én nem szeretnék mások előtt szoptatni.

2020. ápr. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérni nem kérte, de látta többször is. Nekem nincs anyukám, apukámmal viszont nagyon közeli a kapcsolatunk, gyakorlatilag anyám helyett ő volt az, aki segített itthon az első hetekben, így számtalanszor látta, hogy szoptatok. Nem volt fura, nem volt kellemetlen. Volt ennél nagyobb gondom is :D
2020. ápr. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egyszerű volt, én vonultam félre, nem a hímneműek lettek kizavarva.
2020. ápr. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nem is látta senki a férjem én kívül.

Ha volt itt valaki, mi mentünk be a szobába szoptatni. De, ha kéri valaki, hogy nézhesse, a válasz egyértelműen nem lett volna. Ha megsértődik, így járt.

2020. ápr. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő kérte, az beteg. Ha csak nem ment ki magától, az még nem gáz. Családonként azért változik, hogy mennyire vetkőznek egymás előtt az emberek, valahol teljesen tabu, máshol tök megszokott, úgyhogy ennyiből nem lehet megítélni. Ha téged zavar, úgyis csak azt tudjuk tanácsolni, beszéld meg vele. Ha nem értette, miért zavar, de tiszteletben tartotta, és végül kiment, akkor nem kell rajta tovább agyalni, ha továbbra is követ, hogy de ő nézni akar, az viszont nagyon gáz.
2020. ápr. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%

Hát én se szerettem volna, hogy Apu nézze, de mindig kaptam erre a cèlra szobát, ha nàluk voltunk.

Én a páromat se szeretem, ha nézi, nem dől össze a világ, de pl az altatásnàl is kimegy. 1-2x kellett kérni, azóta evidens. Nyilván nincs abból gond, ha bemegy valamiért, amikor szoptatok.

Szerintem jogod van a határaid védelmèhez. Valakit ilyesmire rákényszeríteni, az a bàntalmazás egy formája, ugyanúgy sérül a lèlek és az önkèp.

2020. ápr. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát én maximum úgy engedném, hogy le vagyunk takarva valamivel. De apukám szerencsére nem akar ilyesmit.
2020. ápr. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!