Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Édesapátok kérte, hogy nézhess...

Édesapátok kérte, hogy nézhesse a szoptatást?

Figyelt kérdés
Nem akarom, hogy nézzen, de neki egyértemű lenne és nem érti, mit problémázok ezen.
2020. ápr. 10. 08:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérte és más sem. Csak párom, édesanyám és anyósom voltak jelen szoptatáskor, de ők sem néztek.
2020. ápr. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Valamiért nagyon sok mindenkinek alap dolog a szoptatás és egy percig nem zavartatják magukat. Volt, hogy jöttek látogatóba és hiába szoptattam a gyereket nyugodtan bejöttek a szobába, hogy miujsag eszik? Apósommal az élen. Egyszer kellett mondani nekik, hogy ez engem zavar és ne, onnantól kezdve nem bújtak be a gyerek mellé szopi közben. Szóval azt mondom 1-2ilyen eset belefér de ha kifejezetten felhivod a figyelmet, hogy ez téged zavar és ne, onnantól kezdve nem értem ezt miért nem lehet tiszteletben tartani. Nem mindenki szereti a mellét premierbe kirakni a nagy áruház közepén.
2020. ápr. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
53%
Senki sem kérte külön, de nálunk olyanok a családi viszonyok, hogy probléma sem volt senkinek, nem jöttek zavarba, nem mentek el a férfi csaladtagok sem, teljesen természetesnek élték meg.
2020. ápr. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én sajnos csak fejni tudtam egyéb dolgok miatt, de ha pont akkor jöttek hozzánk csak köszöntek kívülről s mentek a másik szobába. Viszont nekem anyukám indította be a tejem, mert a kisfiam a klinikán volt. S semmi kivetni valót nem látok benne, viszont apukám nem szerette volna látni így el is ment addig tőlünk, nagyon jó a viszonyunk engem nem zavart volna ha meglátja a melleimet
2020. ápr. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 khniki ***** válasza:
0%
Senki sem kérte tőlem, hogy nézhesse, de én bárki előtt szoptattam. Egyáltalán nem ugyanaz, mintha mutogatnád a cickóidat. Mondjuk mi nagyon közel állunk egymashoz apukámmal, bennem fel sem merült, hogy átmenjek másik szobába szoptatni, amikor itt volt.
2020. ápr. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ez megint az a perverz...a kérdező nem nő.
2020. ápr. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!