Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki nem szeretett szoptatni,...

Aki nem szeretett szoptatni, meddig szoptatta a gyermekét?

Figyelt kérdés
Olyan is írhat aki nem szereti a szoptatást de még csak tervezi az elválasztást.
2020. máj. 31. 19:04
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
80%
Nem szerettem szoptatni. A nagyobb lányomat 8 hónapos koráig, a kicsit 10 hónapos koráig szoptattam.
2020. máj. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
31%

#10 "lehet szeretni a szoptatast?"

Igen. Én nagyon szerettem.

Jó érzés volt, könnyű volt, egyszerű volt.

2020. máj. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Egyszerűen idegen érzés az egész, számomra nem egy belső meghitt idő hanem egy "muszáj" dolog. Első gyermekem 6 hónapos koráig pótlás mellett szopizott utána lett 100 százalék tapszeres és megmondom őszintén sokkal egyszerűbbnek találtam, holott tudtam jobb az anyatej de elapadt. :(
2020. máj. 31. 22:40
 14/27 anonim ***** válasza:
90%
10 szerintem ez attól függ. Nekem egyszerűen ez nem egy olyan természetes dolog mint neked. Nekem ez idegen és fura és rossz érzés. Nem valószínű hogy erre racionális magyarázatot tudsz kapni.
2020. máj. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
56%
Nem voltam/vagyok szoptatás- mániás, semleges érzés volt, 1 évig szoptattam. Az tény,hogy sokkal kényelmesebb. Mindig kéznél, mindig jó hőmérsékletű, éjjel csak oldalra fordultam, a babaöbölből a nyüglődő gyereket a cicemre tettem és ő evett, én még pihentem tovább. Nem méricskéltem, melegítettem, kutyultam, mosogattam. A kényelmesség miatt nagyon megérte. Az eleje az mindig küzdős, pláne első babánál, de ha van segítség, simán megoldható.
2020. jún. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, amúgy milyen szoptatás náci lepontozók? Nézzétek már meg, hogy azok zöldek, akik leírták, hogy utálták és fúj, aki leírta, hogy semleges vagy nagyon jó, de praktikus az 50% alatt. Én sosem pontozok ilyen kérdések él, ha nem sértő a válasz, szerintem nincs relevanciája. 🤷
2020. jún. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
51%

#16 Nekem is szemet szúrt. Egy ilyen magánvéleményt, hogy nekem ilyen vagy olyan volt valami, azt miért kell lepontozni?

Van egy olyan érzésem, hogy ciki nekik hogy nem mindenki utált szoptatni és inkább lehúzzák, mint véleményt, hátha más nem őket tartja bénának utána.

Pedig ez csak egy érzés, az sem tehet róla akinek nem volt jó élmény, ez az ő saját érzése, ennyi.

2020. jún. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezen az oldalon kár ezen fennakadni. Az emberek itt szimpátia szavazást tartanak, nem a válasz hasznosságát pontozzák. Kedvencem, mikor valaki kérdez, belinkelem a hatályos jogszabályt és lepontozzak, mert nem tetszik nekik a törvény 🤷🏼‍♀️😂
2020. jún. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Én nem szerettem különösebben szoptatni, de tudtam, hogy milyen jót tesz ez neki, és így 20 hónapos koráig sikerült. A nagyobbat csak 5 hós koráig sikerült. A kisebb sokkal egészségesebb egyébként. Szóval tényleg megéri kibírni.
2020. jún. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Off: Kedves utolsó, nekem a tápszeres lányom egészségesebb mint a szoptatott lányom. És rengeteg ilyen gyereket ismerek, hogy akik tápszeresek voltak szinte soha nem betegek, bezzeg iszsz, meg 3 éves korig szoptatott társaik meg állandóan elkapnak valami nyavalyát, meg mindenféle ételérzékenységük van, mert hogy az anyatej csodaszer (és mert a korai vagy időben elkezdett hozzátáplálás az ördögtől való). Nem mellesleg dundibbak is. (olyan területen dolgozom, ahol gyerekekkel foglalkozom, nem csak mendemondákra alapozom amit írtam)
2020. jún. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!