Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi a véleményetek a nyilvános...

Mi a véleményetek a nyilvános szoptatásról?

Figyelt kérdés

2020. aug. 4. 14:45
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
70%
Normàlis. Igèny szerint szoptatott babàt, ha nem szoptatsz nyilvànosan (diszkrètenz textilpelussal mellet letakarva) bùcsùt mondhatsz attòl, hogy elhagyd a lakàst.
2020. aug. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
76%
2 gyermekemet se tudtam szoptatni, de nem zavar, se maga a szoptatás se a mell látványa, én ezt egy természetes dolognak tartom.
2020. aug. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
78%
Na és akkor ne is beszéljünk az olyan perverz élről, mint a 19-20-as. 🤦🏼‍♂️ Na ha elkerülhető jobb ezt nem feszegetni, ha meg elkerülhetetlen, akkor az alkalom adta legdiszkretebben intézni.
2020. aug. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
72%
Egy tápszeres baba után a második fiam csak anyatejes volt. Óriási különbség, hatalmas szabadságot ad, ha az ember képes rá, hogy házon kívül is szoptasson. Nekem soha senki nem szólt be miatta, szerintem az esetek többségében észre sem vette a környezetem.
2020. aug. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
37%

"A mell elsődleges szerepe a szoptatás. Azért alakult ki, azért van a nők testén. Hogy neked esetleg másra is hasznos, az mellékes. Ez a CÉLJA a testrésznek."

Igen, a férfiak farkának is az elsődleges szerepe a pisilés. Ezért alakult ki. Ez a CÉLJA. Mégis zavar, mikor az útszélen előveszik közszemlére. Természetes dolog pisilni is, ahogy szoptatni is. De nem tartozik senkire, legalább is a mi kultúránkban.

Mindkettőt lehet úgy csinálni, hogy ne lássa a fél világ. A pisi is kibír 5 percet és a gyerek is csöcs nélkül, amíg az anyuka nem talál egy nyugodt helyet, ahol félre tud húzódni és el tudja takarni magát és a gyereket egy kendővel.

2020. aug. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 Vegansophie válasza:
86%
Szerintem oké diszkréten. A gyereket azt csak meg kell etetni, és természetesebb módon jobb.
2020. aug. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
36%

Aha, a férfi hugyozása tényleg pariba állítható egy csecsemő táplálásával :D vicces :D :D

De tényleg, aki úgy gondolja, hogy milyen undorító már a szoptatás, az ugye inkább hallgatja az üvöltő csecsemőt a buszon meg az utcán? Jól gondolom? Sőt. Ha csecsemőt látsz az anyjával, akkor is eszedbe jut, hogy az anyja szoptatni fogja, nem? Tehát takarodjanak az utcáról, nehogy neked eszedbe jusson, milyen undorító is a szoptatás. Sőt, az ovis is lehet, hogy szopott, fúj, ők is takarodjanak. De az iskolás is, a fiatal felnőtt is, MINDEN EMBER... fúj, fúj... takarodjon mindenki, ne legyen az utcán senki, mert SZOPTAK! De sajnálom az ilyen embert, istenem :D

2020. aug. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
89%
27 szerintem szövegértési probléma is vannak. 10 válaszadóból 9,9 azt fejtette ki, hogy szoptasson nyugodtan, de nem kell rájátszani 6 lapáttal, és csakazertis kidobni a csöcst is közszemlére. Kendő, vagy ha nincs, akkor pici felrevonulás mindent megold. De legdurvább esetben mindenhol van egy fal ami felé, ha fordul anyuka már nem tette bele mindenki szájába a mellét csak a babáéba, ahova való. Az meg hogy van 0,1% akinek semmi sem jó, az egy ilyen dolog...
2020. aug. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
78%
Engem.az se zavar ha kivágják elém a csöcst pedig nem szoptattam. Éhes a gyerek? Etesse meg, kész, mit bánom én. Hogy ennyire semmi dolgom ne legyen, hogy ezen pörögjek? Észre se venném.
2020. aug. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
67%
Nincs semmi a nyilvános szoptatásban. Persze az esküvői vacsorán nem csapom mellre az egész asztaltársaság előtt, elnézést kérek, fogom a székem elvonulok egy nyugis helyre. A szoptatós felsők/rucik nagyon jók, észrevétlenül ki lehet buktatni egy mellett rajta. Ugyanez egy kerti partin, vagy ha nagyon sír és csak a mellen nyugszik meg. Kisbaba még, csak anyatejet kap. Nem tolom mások arcába, nem húzom fel nyakig a felsőmet, hogy látszódjon minden, de szoptatok, ha kell. Anya vagyok, de nem érzem, hogy a budiban kell bujkálni vagy örökre bezárni magam.
2020. aug. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!