Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi a véleményetek a nyilvános...

Mi a véleményetek a nyilvános szoptatásról?

Figyelt kérdés

2020. aug. 4. 14:45
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
90%
Engem nem zavar, de sosem láttam még olyat, aki kicsapta a csecseit. Max cigányasszonyok szokták csinálni, olyan helyen meg ritkán járok.
2020. aug. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
98%
Jó 10-es nekem nincs bajom a nyilvános szoptatassal sem, de amikor valaki ezzel a szöveggel jön az kinyitja a bicskámat. Lehet, hogy a melled azért van, hogy tápláld a gyereked, de semmi keppen nem azért, hogy ezt mások is végig nézzék. Ha épp úgy jön ki a lépés na bumm. De ne várd el mindenkitől, hogy vallásos áhítattal bámulja ahogy a kisded csüng anyja csecsén. Igenis tessék normális keretek között tartani ezt is. Picit felre vonulni, eltakarni, elfordulni. Nem csak azért is a legnagyobb tömeg közepén ki csapni mert miért ne. A segglyukam meg azért van, hogy szarjak vele, mégse szoktam nyílt terepen mások szeme láttára. Pedig azt sem lehet időnként visszatartani és muszáj megejteni.
2020. aug. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
88%
Attol fugg mennyire nyilvanosy ket gyereket szoptattam 1 eves korukig. Volt ra pelda, tobbszor is, h nem otthon voltunk. En elvonultam, diszkreten megszoptattam, szoptatos felsoben vagy tenyleg ugy h senki se latta. Az engem is zavar ha anyuka kiteszi a nagy mellet kozszemlere. Jarok ilyen babas eneklos foglalkozasra, 30 perc az egesz. Na mikor ott elokapja valaki a nagy logo mellett es megszoptat egy kb 1.5 eves gyereket aki fel nem foghatom miert nem birja megvarni a veget, na attol kivagyok.
2020. aug. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
88%

Egy pici baba (egy év alatti) szoptatása sehol nem zavar. Éhes, megeteti az anyja. Étteremben sem zavarna.


Viszont a két-három éves (vagy akár idősebb) gyerek színpadias megszoptatása bárhol egy hiszti miatt, az rettenetesen, mert ott nem a gyerek jóllakatása a cél. Múltkor kórházban CTG-n is ott kilógó fél csöccsel szaladt anyuka a kétéves forma gyerek után... tragikomikus látvány volt az egész.

2020. aug. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
92%
Ha eltakarja magát, felőlem csinálja, de annyival tisztelje már meg a többi embert, hogy nem csapja ki a csöcseit nyilvánosan, mindenki szeme láttára mindenféle takarás nélkül és áll neki szoptatni! Bármennyire is ez a megszokott táplálása egy gyereknek, számomra a melleim akkor sem ezt a funkciót töltik be elsődlegesen (mint ahogy rengeteg más embernek sem), abszolút intim töltöttsége van és nem meglepő módon nem vagyok kíváncsi máséra, főleg nem ahogy egy gyerek szájába tömi...
2020. aug. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
83%
Ha letakarja mondjuk egy rongypelussal szerintem az nem zavaró. Velem olyan is előfordult, hogy a lámyommal akkor 5 éves volt utaztunk a vonaton. Szemben velünk ült egy kicsit fura nő az oviból ismertem hasonló korú lányával. Csak azt vettem észre, hogy a gyereket az ölébe fektette és szoptatta. Mindenki előtt. Azt sem tudtam hová nézzek. De szerintem mindenki így volt vele akkor. Mondjuk egy öt éves lányt már szoptatni nem valami jó főleg nyilvánosan. A második eset egy évre rá a ballagásukon volt. Ott is az öltözőben mindenki előtt szoptatott. Mondjuk akkor már egy újszülöttet legalább. Kicsit kellemetlen volt mindenkinek.
2020. aug. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
93%
Strandon szoktam látni anyukákat, teljesen diszkréten, mindent takarva, egyáltalán nem zavaró. Olyat, hogy telibe kirakja, gyerekkoromban láttam csak cigányoknál
2020. aug. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
25%
Egy nő otthon szoptasson! Ne nyilvános helyen! Értem én, hogy természetes dolog, de akkor is! Hányinger elkap, ha meglátok egy nőt, hogy ott szoptatja a kölykét. Ha diszkréten csinálja, ha nem diszkréten csinálja, akkor is undorító. Ne csinálja sehol. Szoptasson otthon.
2020. aug. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim válasza:
23%
Én szeretem, főleg egy bevállalós jó csajt
2020. aug. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
22%
Én is szeretem, ha szexi
2020. aug. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!