Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért jobb igény szerint...

Miért jobb igény szerint szoptatni, mint idő szerint?

Figyelt kérdés

Normális válaszokat légyszi, mert én is normálisan tettem fel a kérdést, ha provokálónak tűnik, nem provokálásnak szántam!



Én még nem szoptatok, majd csak februártól, mert akkor születik meg a pici, ha minden jól megy.

Sokan mást mondanak a szoptatásról, valaki igény, valaki idő szerint. Én idő szerint szeretném majd szoptatni, mert ha igény szerint szoptatom, akkor a baba akkor fog enni, amikor akar, és ha mondjuk olyan helyen vagyok, ahol mások is vannak, akkor nem szeretném a nyilvános szoptatást (nem vagyok a nyilvános szoptatás ellen, ha valaki ott szoptat, akkor ott szoptat, mindenesetre én nem szeretnék).

Viszont erről az idő szerinti szoptatásról a nagy többség le akar beszélni, mert hogy jobb az igény szerinti szoptatás, mint az idő szerinti. Mégis miért jobb? Vagy mitől lenne jobb? Nem akarok provokálni senkit.


2020. okt. 23. 18:49
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
74%
27-es. Azt #szaranyának hívják, legalábbis itt a gyakorin tanyázó momzillák. Elég ránézni a pontozásra, aki nem igényszerint szoptat (jelentsen ez bármit is) azt lehúzzák.
2020. okt. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
50%
29,ne legyél már ilyen sötét. Igény szerint szoptatni azt jelenti, hogyha szopni akar, engeded. Akkor is, ha ez csak nyugtató cumizás. Ha egy baba szopni akar, azt jelzi. Cuppog, mellét keres stb. De írd be google-be, mi az iszsz és voilá! Ja és nem érdekel ki iszsz, ki időre, mint írtam én se igény szerint szoptatok, mert adok cumit. Ennyi.
2020. okt. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
58%

Idő szerint akartam én is, kb. 2-3 hetig kinlodtam, 3 orankent adtam neki, de az utolso egy orat mindig vegiguvoltotte, akarmit csinaltam.

Aztan feladtam, jo sokaig ket orankent evett, volt, hogy 1,5, de legalabb nem uvoltott. 3 orankent egy orat.

Hulyesegnek tartottam az igeny szerinti szoptatast, de viszonylag gyorsan megvaltozott a velemenyem. Napok kerdese es szuletik a masodik, eszembe sem jut most, hogy ido szerint szoptassam.

2020. okt. 27. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!