Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ez a tejmennyiség mennyire...

Ez a tejmennyiség mennyire számít kevésnek?

Figyelt kérdés
Egy óra alatt 60 ml-t tudok fejni összesen két mellből. Este csak 30-at, délelőtt 90-et. Ha szopizik a baba, akkor is kb. ugyanez a helyzet, mérlegeléssel ellenőriztem. Utána kb. 2 óra kell, hogy újratermelődjön. Ez így mennyire siralmas?

2020. dec. 14. 22:18
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Én is tartom a tej, vaj, stb. mentes diétát.
2020. dec. 18. 21:51
 22/23 anonim ***** válasza:

21


Figyesz az összetevőkre is?


Gyakori diétahiba, ha az összetevőkben tejsavó stb van


-legtöbb margarinban, fűszersókban... főt étel alapanyagaiban



( családban van tejfehérjeallergiás, ha nekik főzök mindig nagyon körülményes, mert nem szoktam hozzá, hogy mindenre is figyelni kell)


Egyet tudj.

Ha elkezded a pótlást, akkor velementek egy ördögi körbe, ami hamar a szoptatss végéhez megy.


Nincs is ezzel baj, csak tudj róla.


Esténként egyébként a legtöbb baba túlfárad, vagy csak fáj az akár nem létező haja is.


A 2,5 évesem is ilyen most is😉

Ilyen is volt..

És az öccse is..


Estére mikor már pont fáradtak a tej mennyisége csökken, többet kell dolgozni, hogy jóllakjanak de az összetétele változik, kalóriadúsabb lesz.



Amit a 15-ös írt, abban egy hiba van.

Vagyis 2.

1. Nem annyi a minimum egy szoptatáskor, hanem az egy átlag.. van, hogy 10 ml, van, hogy 80 ( csak írtam valamit)


2. A babák nem olvasták a nagykönyvet.



Mérlegelést amiatt sem javasoljuk, mert csalnak.

10-15g-t simán

Ekkora babánál pedig számít.

Pocit ficereg, a csalás is több lesz.


Tapasztalat, én is mérlegeltem egy ideig

1. Babát pont azért, mint te

2. Babát, mert az 1. nem tette még le a cicit, és aggódtam elég-e a picinek a tejem.( kis korkülönbség)

2020. dec. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Hízik? Hány kiloval vitted haza és mennyi most? Ha nem gyarapszik / üvölt, akkor éhes, kell a pótlás.

Csak egy érdekesség a fejésről: bőven van tejem, eddig úgy tettünk el tejet, hogy míg a babám evett az egyik mellemből a másikból spontán kifolyt 1,5 dl minimum. Most volt,hogy el kellett mennem, friss tejet akartam és alig tudtam 100 ml-t lefejni. 5 hónapos, majd 8 kiló, 5-6x szopik, tuti eszik eleget.

2020. dec. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!