Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Önzőség leszoktatni a szopizás...

Önzőség leszoktatni a szopizásról, és áttérni tápszerre?

Figyelt kérdés

Nem rég múlt 8 hónapos. Nem sok tejem van már, de hozzátáplálás jól alakul, így az mellett elég. Viszont, nekem már nem olyan kényelmes...

Őszintén, már unom hogy folyton fáj a mellem ha nem szívja ki rendesen, éjszaka néha folyik, minden tejes, pelenkázón véletlen belerug, nagyon fáj, nem tudok rendes melltartót felvenni, van hogy ráharap... meg nekem már furcsa egy ekkora gyereket szoptatni, tudom hogy 8 hónap nem sok, de akkor is. Pedig nagyon megküzdöttem a szoptatásért az elején, szépen lett is tejem, nem volt vele gond.

Ezért kicsit önzőnek érzem magam, hogy van még tejem, de inkább tápszert adnák már neki.

Tudom, hogy nem egyik napról a másikra apadna el a tejem, nem is pikkpakk szeretném leszoktatni, hanem persze fokozatosan.

Szerintetek? Volt már valaki így?



2021. febr. 18. 20:03
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm 😊
2021. febr. 22. 14:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!