Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 7 hetes a kisfiam. Muszáj...

7 hetes a kisfiam. Muszáj megvárni a 4 hónapos kort hogy aggyak neki krumplit, répát? Nincs tejem sajnos és nem nagyon akarom felfujatni tápszerrel. Jó evö.180-200ml eszik.

Figyelt kérdés
2008. dec. 9. 21:36
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
nem azt mondtam hogy holnaptól krumplit fog enni hanem hogy mikortól lehet leghamarabb hozzátáplálni.mindenem a babám ugyhogy örülnék ha nem sértegetne egy olyan ember aki nem is ismer hanem a kérdésemre adna jó tanácsot vagy felvilágosítást.köszönöm.
2008. dec. 10. 22:35
 12/14 anonim ***** válasza:

Valóban kár ilzen sértődékenzen reagálni. Ha nem akarod csak a saját elképyelésedet hallani, miért írod ki a kérdést? Inkább örülj, hogy van itt néhány anyuka, aki tudja, mit csinál és hajlandó neked tanácsot adni. Olyn elmebeteg válaszokat írnak sokan más kérdésekre is, hogy az embernek égnek áll a haja. És mindennek szerencsétlen babák isszák a levét. A magánvéleményem az, és ne haragudj, nem bántani akarlak, de nem kellett volna már a szülés előtt kicsit tájékozódni arról, hogyan működik egy kisbaba? Volt rá 9 hónapod. Ha ezt tetted volna, akkor most volna tejed, szoptatnál és eszedbe se jutna hozzátáplálni. Megfelelően hozzáértő szoptatási tanácsadó szinte mindenre tud megoldást.

De százszor inkább tápszer, mint bármi egyéb étel, féléves kora előtt!

2008. dec. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, bocsi a hibákért, a gép időnként önkényesen amerikai bill.-re vált, ilyenkor felcseréli az y és a z betűt.
2008. dec. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon otromba ha valakit igy aláznak ismeretlenül4

Azoknak kellene magukba szállni!

A kérdező nem erre kiváncsi!Még jó hogy a te gyerekednek ilyen szuper anyuka jutott!


A kérdésre szerintem nem kell ennyire a trendet követni mint ma!regen "mindent ettek amit főztek a szülő és itt vagyunk!Laan fokozatosan adod neki az almat tököt stb.!

2008. dec. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!