Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi volt az a pont, ahol...

Mi volt az a pont, ahol feladtátok a szoptatást?

Figyelt kérdés

Esetemben ez erős kifejezés, hogy szoptatás.. Sárgaság miatt nagyon aluszékony, így nem igazán megy. Próbálom fejni, de úgy látom elég kevés, sőt kevesebb... pótolunk már 4. napja. Csinálok szaporító fejést is, de azt érzem, ezt így tovább nem tudom csinálni.

Egész terhesség alatt azt hangoztattam, hogy lesz, ahogy lesz, tápszeren is felnőnek gyerekek. Most valahogy mégis ezen kattogok és szarul érzem magam miatta.


2021. dec. 6. 21:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Miért pontozzák le egyesek a válaszokat?
2021. dec. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
67%

2 év után, mikor már csont és bőr voltam. Konkrétan már betegnek néztem ki.

De a lányom beteg volt, muszáj volt kitartanom. Jó lett volna még legalább fél év, de már nem bírtam.

A 2 éves szülinapja után elválasztottam.

2021. dec. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező! Fejéssel SOSE jön le annyi tej, mintha a baba szopna. Sose.

Szóval ne hagyd, hogy becsapjon a fejés!

2021. dec. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
60%
13 igazat ír. Én 3 évet szoptattam (1,5 év fejenként), de 30 mili, nemsok, annyi sem jött le sosem fejéssel. Van ilyen!
2021. dec. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
49%
Fejéssel kevés jön le, persze szaporításra jó, nekem a karamelz alkoholmentes sör segitett. Az elején nehéz,de sokat segített nekem egy Facebook csoportot a Szoptatási tanácsadás és az LLL honlapja.
2021. dec. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
34%
Hívj szoptatási tanácsadót. Nekünk is nehezen meg. Kb a gyerek 12 hetes koráig szenvedünk. Mar 2 éves és még szopik.
2021. dec. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
73%
13 hónapig fejtem egesznap és úgy kapta. Aztán lebetegedett ő is, én is. Ő nem kérte, nekem nem volt energiám tovább csinálni. Ne érezd magad rosszul, tápszer mellett is ugyanúgy kialakul minden, mint szoptatás mellett :)
2021. dec. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
52%
Én nem adtam fel, így kb. egyhónapos korától már teljesen anyatejes volt.
2021. dec. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
21%
3. hetig is csak kenyszerbol szoptattam. undorodtam az egesztol mar attol ahogyan bevette a szajaba a mellemet kirazott a hideg. Attol meg vegkeppen ahogy mindenfele hangokat adott ki szopas kozben ahogy nyelt.
2021. dec. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
50%
Nem értem ebben mi az undorító. Semmi nincs a szoptatasban, ennyi erővel lesznek még undoritobb dolgok amiket a gyerek csinál 🙄
2021. dec. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!