Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi volt az a pont, ahol...

Mi volt az a pont, ahol feladtátok a szoptatást?

Figyelt kérdés

Esetemben ez erős kifejezés, hogy szoptatás.. Sárgaság miatt nagyon aluszékony, így nem igazán megy. Próbálom fejni, de úgy látom elég kevés, sőt kevesebb... pótolunk már 4. napja. Csinálok szaporító fejést is, de azt érzem, ezt így tovább nem tudom csinálni.

Egész terhesség alatt azt hangoztattam, hogy lesz, ahogy lesz, tápszeren is felnőnek gyerekek. Most valahogy mégis ezen kattogok és szarul érzem magam miatta.


2021. dec. 6. 21:04
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
0%
20 as igen valoban. de mivel meg kellett csinalni megcsinaltam amit kellett. Viszont ahhoz nem kellett a testemet adni , foleg nem ert hozza a mellemhez.Szamomra az egesz gyerekszules tevedes volt , de ugye visszacsinalni nem lehet;-(
2021. dec. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!